medyauzmani.com

Infinix Zero Ultra iddialı görünüyor! Cihaz için onaylanmış özellikler aşağıdadır


Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi Infinix, söz konusu akıllı telefonlar olduğunda popülaritesini artırıyor. Türkiye’de de geniş bir kitleye sahip olan firma, üst düzey bir model sunmaya hazırlanıyor. Şirket, Infinix Zero Ultra ile ilgili tanıtım içeriklerini paylaştı.

Infinix Zero Ultra, 200 MP kamera ve 180 W hızlı şarj ile geliyor

Akıllı telefon dünyası son yıllarda büyük gelişmelere sahne oldu. Bu gelişmelerin öncülerinden olmak isteyen Infinix, yeni modelinde bazı özelliklerle standartları belirliyor. Çıkış tarihi yaklaşan Infinix Zero Ultra’nın tanıtım içeriklerinde 180W Thunder Charge dikkat çekiyor.

Infinix Sıfır Ultra

Infinix, Thunder’ın 180W şarj cihazını bu yılın başlarında duyurdu. Tanıtılan hızlı şarj özelliği ilk modeline kavuştu. Öte yandan cihaz, iddialı kamera özellikleriyle de geliyor. Gönderiye göre model, 200 megapiksel ana kamera ile piyasaya sürülecek. Ancak cihazın kamera özelliklerini tam olarak yansıtması konusunda ufak bir engel bulunuyor.

Infinix Zero Ultra, işlemci koltuğunda Mediatek’in Dimensity 920’sine sahiptir. Ancak işlemci, 20 MP’ye kadar çözünürlüğe sahip çift kamerayı veya 108 MP’ye kadar tek ana kameraları destekler. Şirket, 200 megapiksel kamerayı desteklemeye adanmış bir İnternet Servis Sağlayıcı içerebilir. Ayrıca arka kısımda oran içeriğine göre üçlü kamera dizisi yer alıyor. Ancak diğer iki kameranın özellikleri henüz paylaşılmadı.

Infinix Sıfır Ultra

Daha önce edinilen bilgilere göre cihaz, 4.500mAh bataryadan güç alacak. Ön panelde ise 2.5D kavisli kenarlara sahip 120Hz OLED ekrana sahip olacak. 6.8 inç büyüklüğündeki ekran Full HD+ çözünürlükte olacak. Yeni Infinix modeli 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile gelecek. Son olarak, Infinix Zero Ultra’nın 28 Ekim 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yeni Infinix modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın