medyauzmani.com

İlk Super Mario fragmanı burada!


Oyun dünyasının efsane isimlerinden biri Süper MarioBüyük ekrana gidin. Filmin ne zaman ve nasıl vizyona gireceği konusunda belirsizlik vardı. Son olarak Nintendo’nun en popüler oyunlarından biri olan Mario Bros. Diziden uyarlanan bir animasyon filmi Süper Mario Kardeşler.İlk fragman geldi.

Super Mario 7 Nisan’da sinemalarda olacak

Süper Mario Filmi Heman Heman beş yıldır Nintendo’nun gündemindeydi. İlk olarak 2018 yılında duyurulmasına rağmen Nintendo, geçen yıl Mario filmini tekrar gündeme getirmişti. Ancak inşaat aşamasına başladıklarını ifade etti. Ünlü oyuncunun başrol olarak ilan edilmesinin ardından Chris PrattBunun gerçekleştiğine dair söylentiler vardı.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Tüm bu açıklamaların ardından merakla beklenen filmin ilk fragmanı geldi. karavanda jack siyah tarayıcıOnun yılmaz yıldızını kovaladığını görüyoruz. Ayrıca Mario penguen krallığında korkuya neden olduğu için kurtarıcı olarak gelir.

Film Brooklyn’li iki tesisatçı hakkında. Mario ve Luigi kardeşler Bu onun macerasıyla ilgili. Sesli yoruma gelince Süper Mario Chris PrattVe Charlie Günü Luigi olarak geçmek. film senaryosuMinyonlar 2: Gru’ YükselişiKim ne yazdı? Matthew Vogel yazdı. yönetmen koltuğunda Aaron Hovath E Michael Jelinek oturmak.

Super Mario daha önce 1993’te canlı aksiyon filmlerinde yer aldı. Başrolde Bob Hoskins E John LeguizamoOynadığı film çok başarılı değildi. Chris Pratt’in başrolde olduğu yeni Mario filmi 1993’ten beri uyarlanan ilk film olacak. ileriye dönük üretim 7 Nisan 2023 Kontrol edilecek.

Peki, Super Mario fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni film başarılı olacak mı? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın