medyauzmani.com

İlk nesil AirPod’lar uyarlanabilir şeffaflığa sahiptir!


Apple’ın en sevilen serilerinden biri. AirPod’larBirçok gelişmiş ses özelliği ile etkileyicidir. Durdurulan birkaç ürününe destek sağlamasıyla ünlü Apple AirPods Uyarlanabilir Şeffaflık Özelliği birinci nesle getireceğini duyurdu.

İlk nesil AirPods Pro’nun uyarlanabilir şeffaflığının sürprizi

Kulaklık ürünlerinde çok fazla rekabet var. Birçok marka kendi kulaklıklarını çıkarırken Apple, AirPods serisi ile bu savaşa katılıyor. Şirket satıştan çekildi 1. Nestle AirPods ProSonunda beklenen avantajı elde eder.

İkinci nesil AirPods Pro ile hayatımıza girin uyarlanabilir şeffaflık, kulaklıklara ortam sesleri vererek dışarıyı dinlemenizi sağlar. Bu sayede dışarıdan gelen sesleri duymak için kulaklığı çıkarmanıza gerek kalmaz. Söz konusu özellik AirPods kullanıcıları arasında oldukça popüler.

iOS 16.1 beta3 Güncelleme ile birlikte uyarlanabilir şeffaflık özelliği artık birinci nesil AirPods Pro’da kullanılabilecek. Bunu kullanarak iPhone’unuzda “Uyarlanabilir Şeffaflık” ayarını da görebileceksiniz. Apple’a göre bu özellik H2 çipi sayesinde sağlanıyor. Özelliğin resmi lansman tarihi henüz açıklanmadı ancak önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

2. nesil AirPods Pro’ya yükseltmeli miyim?

Uyarlanabilir şeffaflığa sahip ikinci nesil AirPods Pro, tasarım olarak 2019’da piyasaya sürülen ilk modele benzer. Ancak daha fazla kullanıcıyı barındırmak için çok küçük olan daha yeni bir kulak ucuna sahipler.

H2 çipi ile güçlendirilen yeni kulaklık, “Gelişmiş Bilgi İşlem Sesi” ile yeni bir nesildir. Aktif Gürültü Önlemeyer verir. Bu özellik, iptal edilen gürültü miktarını iki katına çıkarır. Yeni çip, özel olarak geliştirilmiş bir sürücü ve amplifikatör tarafından desteklenmektedir.

AirPods Pro 2. nesil: H2 çip, 2 kat gürültü engelleme ve daha fazlası

AirPods Pro ayrıca Uyarlanabilir EQ özelliklerine sahiptir. Kulaklık, tamamen yenilenen dokunmatik kontrol sayesinde ses seviyesini tek bir dokunuşla ayarlamanıza olanak tanır. kişisel uzaysal sesKullanıcının kulağa göre ses seviyesini ayarlamasına yardımcı olur.

tek şarjla 6 saat kullanım Yeni kulaklığınız Şarj kutusu varsa 30 saat Her yerde kullanılabilir. Bu, ilk modele göre yüzde 33 (90 dakika) ve kutu kapasitesinde 6 saat daha fazla artış anlamına geliyor.

Peki, ilk nesil AirPods Pro hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın