https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » İki popüler Mi telefonu MIUI 14 güncellemesini alıyor

İki popüler Mi telefonu MIUI 14 güncellemesini alıyor

Xiaomi, arayüzündeki güncellemeleri hızla takip etmeye başladı. Son zamanlarda şirket, bazı Redmi modelleri için MIUI 14 güncellemesini sunmaya başladı. Şimdi ise iki akıllı telefon modeli için yeni güncellemelerin geldiği ortaya çıktı. Bu kez güncelleme alan modeller eski amiral gemisi modelleri oluyor. Bahsettiğimiz telefonlar 2020 yılında piyasaya sürülen 10 ve 10 Pro modelleridir.

Xiaomi 10 ve 10 Pro için MIUI 14 güncellemeleri başladı

Geçtiğimiz günlerde her iki cihaz için de Android güncellemesinden bahsetmiştik. Android güncellemesi dışında artık bu telefonların MIUI 14 güncellemesini de aldığını göreceğiz.

Bu nedenle, güncelleme Android 13’ü temel alır ve bir Android sürüm yükseltmesi ile birlikte gelir.

Güncellemeden sonra donanım sürüm numarası da değişecektir. Xiaomi 10’un yapı numarası v14.0.1.0.TJACNXM, Xiaomi 10 Pro’nun yapı numarası ise V14.0.1.0.TJBCNXM olacaktır.

Google’dan gelen son güvenlik yamasının her iki telefon için de tanıtılacağını hatırlatalım. Unutmadan her iki modelin de kutusundan Android 10 ile çıktığını hatırlatmak isterim. Bu güncelleme muhtemelen her iki cihaz için de son Android güncellemesidir. Güncellemenin dağıtımının sürdüğünü ve her cihaza hemen ulaşmayacağını da ekleyelim.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın