medyauzmani.com

İçerikler 2023’te Disney+ Türkiye’de yayınlanacak!

14 Haziran’da ülkemizde yayın hayatına başlayan Disney+, 1.200’e yakın film, 600’ün üzerinde dizi ve 300’ün üzerinde özgün yapımdan oluşan içerik arşivini Türkiye’de kamuoyunun beğenisine sundu.

Bugün dünya sinema tarihinin en çok izlenenler listesinde yer alan filmlerin yanı sıra dizi ve belgesel ürünleriyle öne çıkan platform, yeni yapımları kamuoyunun beğenisine sunmak için var gücüyle çalışıyor. Bu kapsamda 2023 yılında halkın beğenisine sunulacak yapımlar önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

Türkiye’de yayınlanması planlanan Disney+ dizi ve filmleri

Türkiye’de gelir açısından gelmiş geçmiş en iyi açılış hafta sonu. The Multiverse of Madness’ta Marvel Studios’tan Doctor Strange. Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor StrangeDisney+’ta yaşayın. Bu ay Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü ile iletişim kurmak.

Aralık ayında; Gişe rekorları kıran ilk filmden tam 13 yıl sonra, James Cameron’ın merakla beklenen imzası Avatar: Su Yolu Sinemalara ve ardından Disney+’a geliyor. Pixar filmi 2023’te geliyor Irkçı Önce sinemalarda sonra Disney+’ta olacak.

Tüm dünyada sansasyon yaratan orijinal küresel içeriklerden biri. hasta söğüt E Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Şimdi platformda. önümüzdeki dönemde

Mandaloryalı 3. Seizuno
Loki ikinci sezon
Bad Batch’in 2. Sezonu
Gizli istila
Chippendales’e hoş geldiniz
Fleischmann’ın başı dertte

Disney+ gibi birçok orijinal ürün Türkiye’de yerini alacak. Medya ve Tüketiciye Doğrudan Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Reklam Satış ve İşbirliği Başkanı Mehmet İscacıoğlu, herkesin merakla beklediği ve ilgiyle takip ettiği yerli özgün içerik ve 300’ü aşkın özgün yapım konusunda çok iddialı projeleri olduğunu belirtti. 14 Haziran’dan itibaren Disney+ ile Türkiye’de ve izleyicilerimizin beğenisi için yapıldığını doğruladı.

– 9 Aralık: Receb İvedik 7
– 30 Aralık: Yılbaşı (film)

Ayrıca senaryoyu Ata Demirer, yönetmen koltuğunda ise Hakan Algol oturuyor. Bülbül BorsasıDisney+’ta seyirciyle buluşacaksınız. İbrahim Büyükak tarafından yaratılmış ve başrolde Oğuzan Koç ile paylaşılmıştır. Üzgünüm Film seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Son yıllarda kapalı gişe gösterilen dizide Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar’ın yer aldığı filmin yapımcılığını Zorlu PSM, idPro ve BKM üstleniyor. Alice MüzikalMuhteşem prodüksiyonu ve teatral sunumuyla Sadece Disney+’dan görülebilir.

Ardından herkesin merakla beklediği ve yakında yayınlanması planlanan orijinal yerli diziden bahsedilerek tanıtımları izlendi.

Henüz içerik programı açıklanmadığı için dizinin ilk bölümü “çok yakında” olarak anılırken;

Hakan Bonumu’nun senaryosunu yazdığı, Soner Kaner’in yönettiği, başrolünü Pınar Deniz’in üstlendiği “BKM Yapım” yetenekli bir yıldızın gizemli hikayesini anlatıyor.Bir aktris” Bu bir zincirdi.

Med Yabim imzalı, yönetmenliğini Bahadır Karataş ve Burak Kaldir’in üstlendiği, senaryosunu Taylan Yapıcı ve Yeshem Çetak’ın yazdığı, başrollerini Meryem Uzerli’nin üstlendiği filmin yaratıcısı Taylan Yapı.RU” Kod adı Orijinal dizi, Ege Denizi’nde geçen sıra dışı bir aşk hikayesi etrafında dönüyor.

Ay Yabim imzasını taşıyan, yönetmenliğini Emin Alper’in üstlendiği, senaryosunu Nocht Pesakçı ve Özlem Yücel’in yazdığı proje, gizemli bir adada kendini arayan bir kadının öyküsünü konu alıyor.ReferansBaşrollerini Aslı Enver ve Mehmet Günsur paylaşıyor.

Platformda yayınlanmaya hazırlanan bir diğer Ay Yapım projesi; Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Kerem Deren ve Giselle Hathal Tenim’in yazdığı film, Kan Yaman’ın başrolde oynadığı, Hassan Balaban’ın efsanevi destanını konu alıyor.TürkSembolik bir isme sahip bir dizi.

Özgün teması, iddialı oyuncu kadrosu tarafından merakla beklenen, bilimkurgu ve aşkı bir arada ele alan Med Yapım’dır.makineKod adlı dizinin başrollerini Halit Ergenç, Songül Öden ve Melis Sezen paylaşırken, yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu, Boran Junyi ve Erihan Yorke otururken, dizinin yaratıcılığını Zafar Kolonak üstleniyor.

29 Ekim’deki çıkışıyla büyük ses getiren ve bir yıl sonra yayına gireceği açıklanan Lanistar Media imzalı.Atatürk Başrolde Aras Bulut İnmli, yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin üstleniyor. Dünyanın önde gelen uzmanlarının rol aldığı dizi, Atatürk’ün çocukluk yıllarından milli mücadeleye kadar uzanan öyküsünü, onun insani niteliklerini ön plana çıkaran bir kurguyla anlatıyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın