medyauzmani.com

Huawei Watch Ultimate Türkiye’de satışa çıktı

Huawei geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerini piyasaya sürdü. Markanın düzenlediği lansmanın ardından Huawei Watch Ultimate akıllı saat modeli de duyuruldu.

Daha önce teknik özelliklerini paylaştığımız akıllı saat yine gündemde. Saatin bu kez gündeme alınmasının nedeni ise Türkiye’de satış tarihinin duyurulması.

Huawei Watch Ultimate Türkiye’ye geliyor

Huawei online mağazası üzerinden yapılan paylaşıma baktığımızda saatin 18 saat sonra yani yarın satışa çıkacağını görüyoruz. Hisseler hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı ve saatlik kur bilgisi verilmedi.

Ancak yeni akıllı saat modeli için şimdiden bir kampanyanın başladığını da ekleyelim. Buna göre siteye şimdi üye olacaklara ilgili akıllı saati satın almaları için 500 TL’lik indirim kuponu veriliyor.

Ancak başta da belirttiğim gibi saatin stokta kaç adet olacağı veya fiyatlarının tam olarak ne olacağı belli değil. Bunun için yarına kadar beklemek gerekecek. Saatin özelliklerini merak edenler için buraya da link ekliyoruz. Tanıtımdan sonra paylaştığımız özellikleri inceleyebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın