https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Huawei P60 Pro görseli sızdırıldı! Dev kamera geliyor

Huawei P60 Pro görseli sızdırıldı! Dev kamera geliyor

Yasağa rağmen Huawei telefonlar hala en iyi kameraya sahip akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Özellikle amiral gemisi modeller söz konusu olduğunda renk çalışması daha çok değişiyor. Bunun gibi başka bir akıllı telefon için hazırlanmamız gerekiyor gibi görünüyor. Zira Huawei P60 Pro’nun sızıntıları ortaya çıkmaya başladı.

Telefona ait olduğu söylenen son görüntüler, yeni amiral gemisinde dev bir kamera göreceğimizi gösteriyor. DxOMark listelerini alt üst etmesi muhtemel bir model tanıtılacak.

Huawei P60 Pro, yine hırs

Görsellerde telefonun 3 farklı renk seçeneğine sahip olacağı görülüyor. Mor, yeşil ve beyaz renk seçenekleri karşımıza çıkarken ana kameranın boyutu da şaşırtıcı.

Bu kameranın üst ve alt kısmında kamera bölümünün ortasına yerleştirilmiş gibi görünen başka lensler de yer alacak.

Ana kamerada 50MP Sony IMX888 sensör kullanılacağı iddia ediliyor. XMAGE 2.0 yükseltmesine de sahip olacak sensöre eşlik eden diğer kameranın ise 50MP olması bekleniyor. Telefoto kamera, 64MP OV64B Omnivision 3.5x optik yakınlaştırma sensörü olarak gelecek.

En azından şu anda sızıntılardan gördüğümüz özellikler bunlar diyebiliriz. Elbette sızan sadece telefonun kamera özellikleri değildi.

Hangi monitörün kullanılacağı hakkında da bilgi var. Buna göre yeni OLED panelde 2K çözünürlüğü göreceğiz.

Yeni telefonun işlemcisiyle ilgili sorun hala bir muamma. Şimdilik Snapdragon 8 Gen 2 işlemci bekleniyor.Son amiral gemisi ailesinin 23 Mart’taki dosyalama ile duyurulacağını da ekleyelim. Huawei P60 Pro da bu promosyonun onur konuğu olacak.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın