medyauzmani.com

Honor X40 GT oyun telefonunun lansman tarihini duyurdu!


OnurVe ABDkara listesinde Huawei Şirketten ayrılmasının ardından akıllı telefon pazarındaki etkinliğini artırdı. bir şirket, 2022’ye kadar Modellerini tüm sektörlerden kullanıcıların beğenisine sunarken, son yıllarda popüler hale gelen operatörlerin telefon işine odaklanmak için kolları sıvadı. Son olarak Honor X40 GT tanıtım tarihi açıklandı.

Honor X40 GT ne zaman tanıtılacak?

OnurTeknik özellikleri ve tasarımı ile oyunculara odaklanır. X40 GT Modelin çıkış tarihi resmen açıklandı. Buna göre şirket, cihazı 13 Ekim’de Çin’de düzenlenecek bir etkinlikte sergileyecek. Öte yandan küresel pazarlara da ulaşmak mümkün.

    Onur X40 GT
Onur X40 GT

Honor X40 GT tanıtım afişine baktığımızda görünümüne yeşil renklerin hakim olduğunu ve dairesel bir kamera tasarımı ile geldiğini söyleyebiliriz. Öte yandan, arka panelde yeşil çizgilerle çevrelenmiş siyah bir şerit var. Bu, taşıyıcı telefonlarda sıklıkla karşılaştığımız ayrıntılardan biridir.

Akıllı telefonun teknik özelliklerine dair net bir açıklama yok. Ancak şirkete yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre 120 veya 144 Hz Gelişmiş yenileme hızı OLED Plakası olacak.

Beklentilerin aksine, cihazda 2020 yılının sonunda tanıtılan Qualcomm Snapdragon 888’in kullanılması çok muhtemel. 5 nm mimariye sahip yonga setleri; Bir Adreno 660 GPU’ya ve 2.84 GHz’de (Kryo 680) saat hızına sahip bir ARM Cortex-X1 işlemciye, 2.42 GHz’de saat hızına sahip üç ARM Cortex-A78 çekirdeğine ve 1.8 GHz’de saat hızına sahip dört ARM Cortex-A55 çekirdeğine sahiptir.

Honor X40 GT, delikli bir ön panel tasarımıyla gelecek. Aynı zamanda arkadaki üçlü kamera kurulumu da bizleri karşılayacak. Son olarak 66W şarj hızlarını destekleyeceğini belirtmekte fayda var.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın