medyauzmani.com

Honor Magic 5 Lite 5G Özellikleri Açıklandı!

ABD yaptırımlarıaltında çalışmak Huaweigeçen yıllarda kaldı onurBugün itibariyle ceza almadan kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bu kapsamda Çinli üretici, pazar payını artırmak için her segmentten telefon üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak, yakında tanıtılması beklenen Honor Magic 5 Lite 5G’nin özellikleri burada.

Honor Magic 5 Lite 5G, Google Play Console’da görüldü

Yakında tanıtılması bekleniyor Onur Magic 5 Lite 5GGoogle Play Console’da HNRMO-Q model numarasıyla göründü. Bilindiği üzere cihaz geçen yılın başında piyasaya çıkmıştı. Sihirli 4 LiteKullanıcılara halefi olarak görünecektir.

Honor Magic 5 Lite 5G Özellikleri Açıklandı!

Akıllı telefon, 1.080 x 2.400 piksel çözünürlüğe ve 480 ppi piksel yoğunluğuna sahip bir IPS LCD panel ile gelecek. Bunun dışında selefi gibi delikli bir ekran tasarımı ile kullanıcıları buluşturacak.

cihazda Qualcomm Snapdragon 695 İşlemci tarafından çalıştırılacaktır. 6 deniz mili üretim süreci ile üretilmiş Yonga seti, bir Adreno 619 grafik biriminin yanı sıra iki adet 2.2 GHz ARM Cortex-A78 (Kryo 660) ve altı adet 1.7 GHz ARM Cortex-A55 çekirdeği içerir. Öte yandan 8 GB RAM E Android 12 Diyelim ki onunla çıkacak. Cihazın kalan RAM ve depolama detayları henüz bilinmiyor.

Akıllı telefonun ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belli değil. Ancak bir önceki modelin Nisan 2021’de tanıtıldığı düşünülürse yeni modelin de benzer bir lansman takvimi izlemesi kuvvetle muhtemel.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın