medyauzmani.com

Hey Disney Özellikleri – Teknolojihaberleri.org.tr

Her Ocak ayında gerçekleşen CES, ilgi çekici teknolojilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Hey Disney, CES 2023 etkinliğinde görücüye çıktı İşte Hey Disney özellikleri…

Çocuklar için teknoloji CES’te! Merhaba Disney Özellikleri

Amazon Alexa altyapısı üzerine kurulan yeni model, Disney’in sesli asistanı olarak nitelendiriliyor. Amazon Echo akıllı hoparlörler ve ekranlarla çalışan sesli asistan, eğlenceli animasyonlarla kullanıcılara hizmet verecek.

Merhaba Disney Özellikleri

Pixar ve Start Wars gibi Disney dünyasının popüler ürünlerini bünyesinde barındıran yeni sesli asistan, çocuklara yönelik hikaye ve oyunlar gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Şirket, “Entegrasyonla ilgili en güzel şey, Hey Disney’e bir soru sorduğunuzda hangi karakterin cevap vereceğini asla bilemezsiniz. Arabalar filminden Finding Nemo, Dory veya Mater gibi karakterler de yeni oyunumuzda sorularınızı yanıtlayacak. sesli asistan.” açıklamalar yaptı.

2021’de piyasaya sürülen ürün, Alexa Custom Assistant’ın özel ses asistanları oluşturmasına olanak tanıyan ses yapay zeka temeli kullanılarak oluşturuldu. Yeni cihaz, yavaş yavaş Disney otellerinde müşterilerin karşısına çıkacak.

Alexa’nın başkan yardımcısı Aaron Robinson yaptığı açıklamada, “Artık insanlar günün sonunda odalarına döndüklerinde veya tatilden eve döndüklerinde karakterle konuşmaya devam ederek hikayeye devam edebiliyorlar” dedi. dedi.

Şirket, 2023 yılında Alexa Skills Store üzerinden son kullanıcıya satışa sunulacağını duyurdu. Hey Disney modeli henüz duyurulmadı. Ancak Amazon Kids Plus aboneliğinin ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacağı aktarılıyor.

Yeni model hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın