medyauzmani.com

Hayatımızı kolaylaştıran teknolojiler: Viomi Cyber ​​​​Şarj Edilebilir Dikey Elektrikli Süpürge


Teknoloji hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Günlük iletişimden finansal işlemlere kadar geniş bir alanı kapsayan bu durum, çoğumuzun sevmediği temizlik için de geçerli. Teknoloji ve temizlik denilince akla gelen bir numaralı marka olan Veumi, online şarjlı dikey elektrikli süpürgesi ile dikkat çekiyor. Detaylar burada…

Viomi Siber Akülü Dikey Elektrikli Süpürge neler sunuyor?

Elektrikli süpürgeler vazgeçilmez ev aletleri arasında yer almaktadır. Fiumi Siber Şarj edilebilir dikey elektrikli süpürge, özellikleri ve performansı sayesinde favori ürününüz haline geldi. Peki, bu ürünü pazardaki rakiplerinden öne çıkaran özellikler nelerdir?

Elektrikli süpürge seçerken hiç şüphesiz göz önünde bulundurmanız gereken ilk kriter temizlik performansıdır. Öte yandan şarjlı dikey elektrikli süpürge modelleri özellikle incelenmelidir. iyi şansla Fiumi Siber Performans artık bir sorun değil. 220 watt Güçlü bir motorla gelen ürünün iki modu var: verimlilik ve güç.

Verimlilik Modu, uzun kullanım süresi ile küçük kir ve toza uyum sağlarken, İsteğe Bağlı Güç Modu, inatçı kir ve döküntülerde en büyük yardımcınız olur. 2500 mAh Boyutlu çıkarılabilir pili, ihtiyacınız olan temizlik süresinden tasarruf etmenizi sağlar.

Modern teknolojileri sadece performans için değil, kullanıcı deneyimi için de uyarlayan Viomi Cyber, pil şarj oranını ve çeşitli detayları görebileceğiniz bir ekrana sahip. Bu şekilde, elektrikli süpürgenizden düşük pil, mevcut performans veya deponun dolu olması gibi durumlar hakkında geri bildirim alabilirsiniz.

Aynı anda ıslak ve kuru temizleme yapabilen Viomi Cyber ​​ile zemine ve kire göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca piyasadaki birçok rakibinin aksine “temizlik” kelimesini çok ciddiye alan Viomi, bu modelde iki farklı su deposuna sahip.

Fiumi Siber

Temizlik sırasında elektrikli süpürgede hareket eden su, kirlendiğinde atık tankına gider ve aynı kirli suyun başka bir noktada kullanılmasını engeller. Bu sayede hijyen kaygıları da ortadan kalkar. Hiç şüphesiz bu elektrikli süpürgenin en büyük avantajlarından biri de minimum bakım gerektirmesidir.

Fiumi Siber

Kendi istasyonu ile birlikte gelir Fiumi SiberBöylece depolama ve nakliye sorunu ortadan kalkar. Bu istasyonun en büyük avantajı elektrikli süpürgedeki tamburu otomatik olarak temizlemesidir. Bunun için yapmanız gereken tek adım ürünü istasyona koymak ve temizleme modunu açmaktır.

Siber, temizleme moduna girdikten sonra hızlı bir dönüş ve dönüşü sağlayarak pis su tankına pislik ve kirli su çekilmesine neden olur. Böylece tankı tekrar boşalttıktan sonra temizlik kaygısı yaşamadan elektrikli süpürgenizi kullanabilirsiniz.

İndirim fırsatı!

Viomi Cyber ​​​​mükemmel bir elektrikli süpürgedir. Satın aldığınızda, sizi birçok yönden memnun edecektir. Peki, böyle bir süpürge için ne kadar alabilirsiniz? Viomi Cyber’in güncel fiyatı 8499 TL. Ancak Teknolojihaberleri.org.tr Takipçileri Viomi Cyber ​​​​Süpürgesi’ni 7999 TL’ye 500 TL indirimle satın alabileceksiniz. Tüm yapman gereken SHIFT SİL Kupon kodunu şirketin web sitesinde ilgili alana girin. Viomi Cyber ​​​​Süpürge’yi daha yakından incelemek ve indirimli olarak satın almak istiyorsanız, Viomi’nin resmi sayfasına erişmek için buraya tıklayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın