medyauzmani.com

Hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere Güzel Hosting’ten özel teklif!

Yüksek dolar kuru ve enflasyon birçok ürün ve hizmetin fiyatlarını olumsuz etkiliyor. Ne yazık ki, buna barındırma şirketlerinin sağladığı hizmetler de dahildir. Özellikle web sitesi açmak isteyenleri etkileyen bu durum mevcut müşteriler için sıkıntı yaratabilmektedir. Güzel Hosting yeni yıl kampanyasıyla bu duruma meydan okuyor.

Güzel Hosting Sabit Fiyatlı Alan Adı Kampanyası Başlattı!

16 OcakGüzel Hosting’de özel bir kampanya düzenliyor. Buna göre yeni alım ve devir işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren müşteriler, 69,9 TL + KDV Sabit fiyat kampanyasından yararlanabilecektir.

Bu çok özel kampanyanın sadece ilk 1000 başvuru için geçerli olacağını belirtmekte fayda var. Ancak bu, ayak uyduramayan müşterilere fırsat verilmeyeceği anlamına gelmez. Ay sonuna kadar ilk 1.000 siparişe ulaşamayan müşterilere indirim yapılır. 99,9 TL + KDV Fiyattan yararlanacaksınız. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Güzel Hosting web sitesine girip “1000 alanKodu giriniz”. İndiriminiz bundan hemen sonra uygulanacaktır.

Bundan sonra fiyatlar standart tarifelere göre belirlenecektir. “Bu benim yılım olsun!” Söylemeyi seven biriyseniz ve yeni fikirleri hayata geçirmek istiyorsanız bu kampanya tam size göre olabilir. Bu sayede hayalinizdeki fikri hayata geçirebilir ve kim bilir belki de hayatınızı kökten değiştirebilirsiniz.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak ve hosting hizmetlerinden faydalanmak için buraya tıklayarak Güzel Hosting web sitesine göz atabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın