medyauzmani.com

Hangi telefonların güncellemeyi desteklemesi durdurulacak?

SDN Cevapları canlı yayını ile karşınızdayız. Bu hafta yaklaşık 30 dakika boyunca sorularınızı cevaplıyoruz. Sorularınızı YouTube chat üzerinden bize sorabilirsiniz.

Hangi telefonların güncellemeyi desteklemesi durdurulacak?

Teknolojihaberleri.org.tr yıllardır sürdürdüğü canlı yayın geleneğini haftalık haber bülteni tadında sürdürüyor. Her salı ve perşembe düzenlediğimiz canlı yayınlarla gündemi takipçilerimizle değerlendiriyor, sorularınızı yanıtlıyoruz. Bugünkü asıl konumuz güncellemeyi desteklemeyi bırakacak telefonlar olacak.

Canlı yayın saat 17:00’de başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkes hoş geldiniz!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

SDN Tolga Genel Yayın Yönetmeni Cem Küçükyılmaz ve SDN Editörleri Furkan Karaca, Samet Jankovic ve Osman Furkan Şahin’in katılımıyla gerçekleştirdiğimiz canlı yayınımızda güncel haberlerin yanı sıra yeni çıkan akıllı telefon ve bilgisayar gibi yeni ürünlere de değiniyoruz.

Canlı yayını kaçıranlar ne yapacak?

Canlı yayını kaçırdıysanız tekrarını YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz. İçeriklerimize Twitter ve Facebook üzerinden de ulaşabilir, teknoloji dünyasındaki son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Kanalımıza abone olarak en son teknoloji içerikleri anında görebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın