medyauzmani.com

Half-Life 2 Remake konsepti muhteşemdi!


Valve’in popüler bilim kurgu oyunu Half-Life 2, Unreal Engine 5 kullanılarak yeniden düzenlendi. Half Life 2 Yeniden Yapım Görüntüler, dizinin takipçilerini büyülemeyi başardı. Unreal Engine 5 ile oyundaki klasik sahneleri oluşturan aksiyon konsepti, oyunculardan büyük alkış aldı.

Half-Life 2 Remake, Unreal Engine 5 ile nasıl görünüyor?

Son dönemde yaptığı konsept çalışmaları ile adından söz ettiren YouTube kanalı TeaserPlay, Half-Life 2’yi şimdi de elden geçirdi. gerçek dışı motor 5 ile tasarlansaydı nasıl görüneceğini ortaya çıkardı.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Valve, Half-Life 2’yi kendi oyun motoruyla piyasaya sürdü. kaynak Oyuncuların ilk olarak 2004 yılında tanıştığı yapımla geliştirilen yapım, duyurulmasının ardından çeşitli platformlarda yeniden yayınlandı. 18 yıl sonra bile Valve’ın Half-Life 3 üzerinde çalışmadığını biliyoruz. Şirketin en yeni Half-Life oyunu sanal gerçeklik için hazır. Yarı ömür: Alex ben … idim

Valve yeni bir Half-Life üzerinde çalışmasa da oyunculara yönelik konsept videoları ilgi çekmeyi başardı. TeaserPlay tarafından Unreal Engine 5 ile yapılan Half-Life 2 Remake videosunda, Ürdün Freeman E adam Fotoğrafları güncelledi.

Videodaki klasik konumlara ek olarak, çağdaş düşmanlar, Gordon’un kolu, yerçekimi tabancası İki dakikalık video gibi öne çıkanlar, 18 yaşındaki Half-Life’ın önemli kısımlarını günümüz teknolojisine uyarlıyor.

yarı ömür 2

Ancak bu çalışmanın kavramsal olduğunu, yani sadece oyuncular tarafından tasarlandığını unutmamalıyız. Modern Valve portalına benzer Diyafram masası işlevi oyun ve buhar yüzeyi Taşınabilir konsol üzerinde çalıştığınızı biliyoruz.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın