medyauzmani.com

Güle güle Pro Max: iPhone 15 Ultra geliyor!


Bu ayın başlarında düzenlediği “Future Time” etkinliğinde iPhone 14 serisini sergileyen Apple, hemen iPhone 15 serisi üzerinde çalışmaya başladı.Şirket bu yıl mini modelini iptal ederek dönemin Plus modelini geri getirdi. Önümüzdeki yıl tanıtılacak olan iPhone 15 serisinde bu değişiklik devam edecek gibi görünüyor. Zira şirket, son gelen haberlere göre serinin üst düzey teknik özelliklerine sahip modelin adını değiştirme kararı aldı.

Oyuncuyu değiştir! iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Ultra oldu

Bu isim ve alternatifler Apple için yeni değil. Çünkü ABD’li üretici belli aralıklarla satış yapıyor. sayıların veya İsim bir taraftan Onun hayatı Tamamlandığını düşündüğü formlarda değişiklikler yapar. Bunun en son örneğini iPhone 14 Plus ile gördük.

iPhone 15 Ultra
iPhone 15 Ultra

Bloomberg’den Mark Gurman’ın son raporuna göre Apple, iPhone 11 serisinin 2019 yılında tanıtılmasından bu yana hayatımızda. Pro Max modeline veda için hazırlar. bir şirket, iPhone 15 Serinin en güçlü modeli Ultra Senin adını verecek.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Apple böyle bir karar verdi. Çünkü şirket, 7 Eylül’de etkinlikte tanıttığı Apple Watch Ultra modeli ile böyle bir durumu belirtmişti. En son raporlarla, bu değişiklik hakkında yüksek sesle konuşmaya başladı.

Ayrıca yeni seride önemli tasarım ve donanım değişiklikleri olacağına değindi. Apple’ın kullanıcılara Lightning yerine USB-C bağlantı noktası sunacağı ve tüm modellerde iPhone 14 Pro ve Pro Max’te Dynamic Island tasarımının kullanılacağı bildiriliyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Apple’ın kararı mantıklı mı? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın