medyauzmani.com

GTA 6 Fragmanı Yayınlandı! Çıkış Tarihi Belli Oldu

GTA 6 fragmanı yayınlandı. Görünen o ki Rockstar Games ardı ardına yayınlanan sızıntılardan sonra daha fazla dayanamadı ve oyunun fragmanını beklenenden erken yayınladı.

Üstelik sadece fragmanla da kalınmadığını söylemek gerekiyor. Bunun yanında oyunun çıkış tarihi konusunda da bilgi verildi. Beklentileri arttıran fragmanın detaylarına ve oyunun çıkış tarihine bakalım.

GTA 6 Fragmanı Geldi

Yayınlanan fragmanda resmen dev bir dünyanın yansıtıldığını görüyoruz. GTA evrenleri her zaman sürükleyici olmuştur ama bu kez çok daha gerçekçi bir dünya bizi bekliyor olacak. Karakter modellemeleri çok daha gerçekçi.

Bunun dışında dünya dinamikleri çok daha gerçeğe yakın. Fragmandan anladığımız gerçek dünyayı yansıtan mini bir sanal evren sunulacak.

Daha gerçekçi grafiklere sahip otomobiller, birebir olarak modellenmiş olan binalar, daha gerçekçi yüzler ve çok daha fazlasını göreceğiz.

Tabii ki fragmanda dikkat çeken bazı noktalar da var. Görünen o ki bu kez oyunda sosyal hayatı tam olarak yansıtan unsurlar göreceğiz. Çok sayıda eğlence mekanı, sosyal medyaya önem veren insanlar, daha fazla sosyal aktivite ve çok daha fazlasıyla karşı karşıya olacağız. Ayrıca sızıntılarda yer aldığı gibi oyunda Vice City bölgesinin yer alacağını da görmüş olduk.

Sızıntılarda yer aldığı gibi oyunda bir erkek bir de kadın ana karakter olacağı da gözüküyor. Kadın karakterin adı Lucia olacak. Karakterin bir suç geçmişi olduğunu görüyoruz zira fragman bu karakterin hapis sahnesiyle başlıyor. Tam olarak hikayeyi bilmiyor olsak da diğer ana karakter erkek olacak ve Lucia’nın sevgilisi olarak karşımıza çıkacak. Artık bu konuda yeni detayları Rockstar Games paylaştığı zaman göreceğiz.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Fragmanın en sonunda beklenen haber de veriliyor. Oyunu bir süre daha gözlerimiz yolda bekleyeceğiz. Zira oyun 2025 yılında piyasaya çıkacak. 1 yıl gibi bir bekleme süresi var. Ayrıca 2025 yılının hangi ayında yayınlanacağı konusunda da bilgi yok.

Şimdilik GTA 6 hakkında paylaşılan bilgiler bunlar. Fragmanı hemen aşağı ekliyoruz. Yeni bir bilgi geldiği zaman haberimizi de buna göre güncelleriz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın