medyauzmani.com

Google Pixel Watch canlı görüntülendi


Mayıs ayında düzenlenen Google I/O etkinliğinde Pixel Watch modeline değinilmişti. 6 Ekim 2022 tarihinde saat 17.00 TSİ’de tanıtılacak olan Google Pixel Watch modelinin fotoğrafları ortaya çıktı.

Samsung, Huawei ve Apple ile rekabeti bir üst seviyeye taşımak isteyen Google, akıllı saat pazarına hızlı bir giriş yaptı. Tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran Pixel Watch, paslanmaz çelik kasaya sahip.

Google Pixel Watch fotoğraflarını paylaşın

Dokunmatik kurma kolu ile karşımıza çıkan model, rakiplerinden farklı olarak standart saatlere benzer bir tasarımla sunuldu. Google, Pixel Watch modelinin 50 metreye kadar suya dayanıklı olmayacağını duyurdu. Pixel Watch modelinde GPS teknolojisine yer veren şirket, akıllı saatin LTE versiyonuna da sahip olacağını duyurdu.

Google Pixel Watch fotoğraflarını paylaşın

Analistler, yeni modelin boyutları ve özellikleri nedeniyle akıllı saat pazarında yer alabileceğini söylüyor. FitBit entegrasyonu Fütüristik olduğu söylenen cihazda akıllı ödeme sistemlerinin de yer alacağı tahmin ediliyor.

Maalesef Google bu etkinlikte herhangi bir teknik özellik paylaşmadı. Google Pixel Watch modelinde, Sürekli kalp atış hızı izleme ve uyku izleme gibi endüstri standardı özellikler

Kullanıcılara özel kayış tasarımı ile Google Pixel Watch sunulacak. Birçok kişi Google’ı Apple benzeri hareketi nedeniyle eleştirdi. Ne yazık ki akıllı saatin fiyatı açıklanmadı.

Sunulan Google Pixel Watch modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Tanımlanan özellikler beklentilerinizi karşılıyor mu? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde ve SDN forumunda paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın