medyauzmani.com

Google Pixel Tablet Teknik Özellikleri Açıklandı!


GoogleUzun bir aradan sonra tablet pazarına dönmeye hazırlanıyor. bir şirket, mayonez Ay içinde G / Ç Google Pixel modelini 2022 konferansında ilk kez kullanıcılara gösterirken Pixel 7 modelleri gibi herhangi bir teknik detay vermedi ancak tabletle ilgili son zamanlarda ortaya çıkan sızıntıların sayısı katlanarak arttı. Aslında modelin ana özellikleri de kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı.

Google Pixel tablet kullanıcılara neler sunacak?

Mayıs ayında prömiyeri yapıldı ve ardından susturuldu. Google Piksel tabletiÖzellikleri Hindistan’da EVT (Mühendislik Doğrulama Testi) tarafından ortaya çıkarıldı. Cihaza bağlı olarak 10,95 inçBir tabak ile gelecek.

Google Piksel tableti
Google Piksel tableti

İşlemci tarafında ise 2021 yılında kullanıcılara tanıtılan Google Pixel 6 serisinde şirketin ilk nesli bulunuyor. tensör İşlemci dahildir. Bu da tabletin üst orta kısımda yer alacağının en büyük göstergesi.

tablet RAM kapasitesi Henüz bilinmiyor. Ancak EVT’ye göre 128/256 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bunun dışında Wi-Fi 6 kalem desteğine ve USI 2.0’a sahip olacak.

Google Piksel tabletiVe İki adet 8 megapiksel Sony IMX355 kamera ile gelecek. Ayrıca, tablet Android 13‘şöhret’ 64 bit sürümile geliyor ilk cihaz Olması muhtemeldir.

Son olarak, bir model Pro varyantından Olması beklenen. Henüz bu konuyla ilgili resmi bir açıklama olmasa da şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgiler bu yönde. Tabletlerin kesin çıkış tarihleri ​​henüz bilinmiyor. Ancak önümüzdeki yıl gösterileceğini belirtmekte fayda var.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın