medyauzmani.com

Google Pixel Fold Tasarımı Sızdı!

Katlanabilir modeller, rekabetin üst düzeyde olduğu akıllı telefon dünyasının en büyük trendlerinden biri. Öyle ki birçok akıllı telefon üreticisi bu yönde çalışmalarını sürdürüyor. Henüz katlanabilir akıllı telefon dünyasına girmemiş olan Google, bu alandaki ilk ürününü sunmaya hazırlanıyor.

Google Pixel Fold, 7,67 inç iç ekran ve 5,79 inç dış ekran ile birlikte gelir

Uzun süredir sızıntılara sahne olan Google Pixel Fold yavaş yavaş karşımıza çıkmaya başlıyor. Hesap Dave2D, modelin tasarımını gösteren plastik bir maket paylaştı. Paylaşılan içerik, cihaz hakkında bazı önemli bilgiler içermektedir.

Google Piksel Katlama
Gönderen Dave2D

İçeriğe göre Google cihazının 7.67 inçlik iç ekranı için kalın çerçevelere sahip olduğu görülüyor. Öyle ki, kaynağa göre bu kalınlık 5 mm seviyesinde. Ayrıca model, 5.79 inçlik harici ekranıyla da podyuma çıkacak. Modelin alt ve üst kısmında hoparlör ızgaralarının yer aldığını hatırlayın.

Ortak tasarıma göre cihazda büyük bir kamera adası yer alacak. Görünüşe göre önceki sızıntılar, ortaya çıkan prototiple örtüşüyor. Pixel Fold’da 64MP Sony IMX787 ana kamera, 10MP telefoto kamera ve 12MP ultra geniş kamera bulunacak. FrontPageTech, arkadaki üç kamerayla birlikte Google Pixel Fold’un iki ek 9.5MP kameraya sahip olacağını bildirdi.

Google Piksel Katlama

Google’ın katlanabilir telefonunun işlemcisinin Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’da bulunan Tensor G2’ye dayanması bekleniyor. Ayrıca Pixel Fold’un 12GB RAM’e sahip olabileceğini ve 128GB’tan başlayan depolama seçenekleri sunabileceğini de belirtelim. Pil tarafı hala bilinmiyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın