medyauzmani.com

Google Pixel 7 Pro, kamerası ile kararlı geliyor!


Google, Pixel serisi akıllı telefonlar dünyasına katılımıyla önümüzdeki günlerde serinin yedinci ailesini piyasaya sürecek. Lansman tarihi yaklaştıkça sızdırılan bilgiler artmaya devam ediyor. En son sızıntılar Pixel 7 Pro’nun kamerası ile ilgili. Öyle ki, model bu açıdan birinci sınıf gibi görünüyor.

Pixel 7 Pro kamera 5x optik yakınlaştırma sunacak

Google Piksel 7 Seriyle ilgili şimdiye kadar ortaya çıkan sızıntılar, serinin bir önceki modele göre çok ciddi değişikliklerle gelmeyeceğini gösterse de bazı önemli farklılıklar olacak. Google News Telegram kanalı, dizideki modellerin özelliklerine yer verdi. Buna göre Pixel 7 Pro kamera, 5x optik ve 30x dijital yakınlaştırma sunacak.

Pixel 7 Pro kamera

Ayrıca listedeki özelliklere göre Pixel 7 Pro’nun kamerası, iPhone’da gördüğümüz sinematik moda benzer bir özellik. Film Hareket Bulanıklığı Savunma Bakanlığı’nı destekleyecek. Artı daha iyi makro çekimler için makro odak Özellik forma dahil edilecektir.

Pro modelinin arka panelinde 48MP telefoto lensler, 50MP ultra geniş açılı lensler ve 12MP ultra geniş açılı lensler olması bekleniyor. Ayrıca cihazın ön tarafında 10.8MP selfie kamerası olacak. Cihazın işlemci koltuğunda bulunur tensör G2Ayrıca kamera performansının da artması bekleniyor.

Pixel 7 Pro kamera

Öte yandan Pixel 7 serisi geçtiğimiz günlerde Amazon satış listelerinde yer aldı. Öyle ki menü çeşidi, modellerin fiyatlarına vurgu yaptı. Seri, Amazon’un ABD satış listesinde 599,99 dolara yer aldı. Listede olmasına rağmen üzerine tıklayıp satın almaya çalıştığınızda hata veriyor. Bu durumun nasıl bir hata sonucu ortaya çıkmış olabileceğine dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın