medyauzmani.com

Google kendi AirTag modelini üretecek!

Apple tarafından geliştirilen AirTag, teknoloji aksesuarları alanında devrim yarattı. İzleyici, lansmanından bu yana çalınan birçok öğenin kısa bir süre içinde bulunmasını sağladı. Bugün ortaya çıkan habere göre Google da bu alanda kendi AirTag ürününü üretecek. Peki, bu ürünle ilgili ilk detaylar neler? Gelin haberin detaylarına birlikte göz atalım.

Grogu kod adlı Google AirTag şablonu

Sosyal medyada paylaşım yapan @Za_Raczke kullanıcı adına sahip bir teknoloji analisti, Google’ın AirTag benzeri bir ürün geliştirdiğini duyurdu. Analist, bu gönderide ürün kod adını da paylaştı. Manevi içecek Bahsedildiği gibi.

Teknoloji devi, üzerinde çalıştığı ürünlere farklı kod adları vermeyi tercih ediyor. Birçok kişinin bildiği gibi Grogu, The Mandalorian’da popüler bir karakterdir. Bebek Yoda olarak da bilinir.

Google’ın Grogu kod adlı AirTag ürünü hakkında detaylı bir bilgi yok. Ancak bu kadar farklı renk seçeneği ile gelmesi ürünle ilgili ilk gelen bilgiler arasında yer alıyor. Öte yandan ürünün içine yerleşik bir hoparlör de yer alacak gibi görünüyor.

2021 yılında ilk kez tanıtılan AirTag, dünyada genel olarak yüksek talep görmesine rağmen Türkiye’de diğer Apple ürünleri gibi beğenilmedi. AirTag sahipleri ürünlerini genellikle seyahat ederken bagajda, okul gezisinde çocuklarda ve kaybolma veya kaçma ihtimaline karşı evcil hayvanlarında kullanırlar.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Google Grogu’nun AirTag kod adlı ürünü için başarılı olacağını düşünüyor musunuz ve AirTag konseptinde takip ürünleri için beklentileriniz nelerdir? Görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın