medyauzmani.com

Google Haritalar kullanıcıları ücretsiz Google Fi alır!


Teknoloji devi Google, 2015’te Proje Fi Şirket, bu teknoloji ile kullanıcılara devam eden ve kalıcı bağlantıları sayma sözü verdi. Şimdi, iddiaya göre bazı Google Haritalar kullanıcılarının yakın zamanda Ücretsiz Google Fi Kablosuz hizmeti kullanma hakkına sahip olduklarına dair bildirimler alın. Ayrıntılar burada!

Google Fi, ücretsiz 195 $ hizmet veriyor

GoogleBaşlangıçta Project Fi olarak başlattığı teknolojiyi daha sonra geliştirdi. google fi değişmek . Bilmeyenler için kısaca anlatmak gerekirse Google Fi’ye bilgisayardan, telefondan veya tabletten ulaşılabilir. Hızlı internetin sürekli kullanımı Proje olarak gönderin. Google’dan alacağınız internet paketi sayesinde internete bağlı olduğunuz cihazı kullanabilirsiniz. İnternetin kesintisiz kullanımı elde edilebilir.

Google Haritalar kullanıcıları ücretsiz Google Fi alıyor

Son haberlere göre Bazı Google Haritalar kullanıcılarıücretsiz Google Fi hizmetinden yararlanacaklarına dair bir bildirim alırsınız. Bu kullanıcıların ücretsiz hizmeti istedikleri göz önüne alındığında, kapsam yaklaşık üç aydır. 195$ değerinde Bulunur.

Ne yazık ki, Google Fi’nin bu teklifi tüm Google Haritalar kullanıcılarını kapsamıyor. Gösterinin nedeninin kullanıcıları Google Fi kullanmaya teşvik etmek olduğunu söyleyebiliriz. Ancak şirketin teklifi başarılı olursa, diğer kullanıcıların bundan yararlanma şansı var. Ortaya çıkan e-posta, Google’ın harita kullanıcılarına teşekkür etmek için Google Fi’yi tanıtmayı seçtiğini gösteriyor.

“Google Haritalar’a yaptığınız katkılar sayesinde, yılın geri kalanında bizimle birlikte Google Fi’nin keyfini çıkarabilirsiniz. Google Fi, sözleşmesi ve gizli ücreti olmayan bir Google telefon planıdır ve sınırsız üç aylık planı şimdi ücretsiz olarak alın. ”

Google Haritalar kullanıcıları ücretsiz Google Fi alıyor

Tekliften yararlanmak için yerel bir Google Haritalar rehberi olmanız gerekir. Bu nedenle Google, Haritalar’a yaptığınız katkının ödülü olarak hizmeti ücretsiz olarak sunuyor. Ayrıca diğer insanları Google Haritalar uygulamasını kullanmaya teşvik eder. teklifi kabul etmek Son tarih 31 Ekim.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın