medyauzmani.com

Gizli Xiaomi Listeleri! BİLMEDİĞİNİZ 5 ÖZELLİK


Xiaomi, MIUI kullanıcı arayüzü aracılığıyla birçok özelliği cihazlarına getiriyor. MIUI’nin birçok özelliği kullanıcılar tarafından yaygın olarak kullanılsa da ne yazık ki bazıları çok az kişi tarafından biliniyor. Xiaomi, Redmi ve POCO cihazlarınızda fark etmemiş olabileceğiniz gözden kaçan özellikleri sizin için topladık. Telefonunuzu daha işlevsel kullanmak için listemizi kullanabilirsiniz!

Gözden Geçirmiş Olabileceğiniz Gizli MIUI Özellikleri

Bildirim çubuğundan cihazınızı optimize edin

Neredeyse tüm Xiaomi, Redmi veya POCO cihazlarında kendi kendine yüklenen bir güvenlik uygulaması bulunur. Bu uygulamaya girdikten sonra, telefonunuzun performansını artırmanıza ve ayrıca depolamadaki gereksiz verileri boşaltmanıza olanak tanıyan bir seçenek vardır. Birçok kullanıcı muhtemelen bu özelliğin farkındadır. Ancak tüm bu işlemleri uygulamaya girmek zorunda kalmadan tek bir tıklama ile yapabilirsiniz.

Güvenlik uygulamasının sağ üst köşesindeki Ayarlar seçeneğine dokunarak bu özelliği bildirim çubuğunda göstermenizi sağlayan gizli bir seçenek vardır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan tek bir kaydırma ile bildirim çekmecesini açarak cihazınızı hızlı bir şekilde optimize edebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın