medyauzmani.com

Genshin Impact’in İstanbul Drone Show’unu Kutluyoruz!

Şanghay merkezli oyun geliştirme şirketi HuyverseGenshin Impact’in Türkçe dil desteğini kutlamak için 9 Aralık 2022 İstanbul semalarında drone gösterisi düzenlenecek. Oyun, 7 Aralık’ta yeni sürüm güncellemesi ile dil desteği alacak.

Eylül 2020’de yayınlandı Ücretsiz açık dünya RPG macera oyunu Genshin Impact, The Game Awards 2021’de En İyi Mobil Oyun, App Store Awards 2020’de Yılın iPhone Oyunu ve Google Play’de 2020’nin En İyi Oyunu ödüllerine layık görüldü. Ayrıca 2022 Altın Joystick Ödülleri’nde Still Playing Ödülü’nü kazandı.

Genshin Impact Show Drone’larına Türk Desteği!

Çapraz kaydetme ve çapraz oynatma özelliği bulunan oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, PC, Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak oynanabiliyor. Yeni güncelleme ile oyuncular Oyundaki dünya tamamen Türkçedir. öğrenebilir.

Genshin Impact Drone şovu, 9 Aralık Cuma günü İstanbul’un sküdar ilçesindeki Salacak’ın gökyüzünü 19:00-20:00 saatleri arasında aydınlatacak. 300 drone’un oynayacağı ışık gösterisine ünlü karakterler ve büyük beğeni toplayan oyunun özgün müzikleri eşlik edecek.

Yürüyüşün görülebileceği alanlar arasında Üsküdar Sahili, Sarayburnu, Cihangir, Beşiktaş Sahili, Ortaköy Sahili ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü yer alıyor. Türkçe versiyonu denemek isteyen oyuncular resmi web sitesi (genshin.hoyoverse.com) üzerinden ön kayıt yaptırabilirler.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın