medyauzmani.com

Gençlik arabası: Citroen Oli – Teknolojihaberleri.org.tr


Citroen, yeni logon Bugün sunduğum konsept model ile bunu gösterdim. Paris’teki olayla yeni konsept model Citroen Ami kumandasını ortaya çıkaran Fransız üretici Oli, tasarımı ve içinde kullanılan çeşitli malzemelerle de dikkat çekiyor.

Citroen yeni logosunu Oli konseptiyle sundu.

Paris’te bir etkinlikte sunuldu Citroen OleTasarımda sürdürülebilirlik ve maliyet etkinliği dikkate alınmıştır. Fransız üreticinin yeni konsept modelinde Ağırlığı minimumda tutun Fazladan zaman harcadığı çok açık. Bu amaçla Citroen hayati olmayan unsurlar Bir kenara bırakın.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Örneğin, kullanıcı bu küçük arabada müzik dinlemek için özel hoparlörler; Navigasyon ve diğer bilgi-eğlence sistemleri için akıllı telefonlar çalışacak. Bu sayede arabanın ağırlığı azalırken maliyeti de önemli ölçüde azalacaktır.

arabanın içinden basit tasarım Ön bölümde olabildiğince az ayrıntıya sahip bir konsept otomobil tarafından şekillendirildiğini görüyoruz. 3 boyutlu yazıcı ile üretilen koltuklar

Citroen OleEn tartışmalı detaylardan biri. karton malzeme Oldu. Bu durum güvenlikle ilgili soru işaretlerini de beraberinde getirse de yapılan testler sonucunda kullanılan malzemelerin çelikten daha dayanıklı olduğu belirtildi. Hatta yükseltme sırasında arabanın çatısına çıkan bir Citroen yetkilisi çizgi film gücü Test etmesini izledik.

Öte yandan tabandaki köpük benzeri malzeme de otomobilin havalı detayları arasında yer alıyor. Bu makale aynı zamanda Ağırlık tasarrufu Bunu yapmak için kullandığı yollardan biri. Toplamda dört kişilik kullanım sağlayan araç aküleri ile, 1.000 kgAğırlığı olduğu belirtiliyor.

Gelelim aracın tasarımına; Genel olarak köşe çizgileri Dikkat çeken otomobil Küçük arazi aracı benziyor. Arkadaki yükleme alanı da bizim için bir başka büyük alan. pikap modelleri hatırlatmak. Arabanın muhteşem tasarımı özel jantlar ve modelle birlikte gelen Goodyear lastikleri.

Sahibi 40 kWh piller ile birlikte 400 km’ye kadar menzil Citroen Oli’nin tanıtılmasıyla bu noktada sadece şehir içi kullanım için tasarlanmadığını kanıtlıyor. Birincil piller 23 dakikada yüzde 20’den yüzde 80’eÇıkarılabilir. 100 km’de 10 kWh tüketen bir otomobilin maksimum hızı 110 km/s adına duyurulur.

Citroen Oli’nin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği bilinmiyor ancak alınan yol gelecekle ilgili bize önemli detaylar veriyor. Peki ya genç bir araba olarak tanımlanan siz? Citroen Ole Ne dersin? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın