medyauzmani.com

Galaxy S23 FE ile ilgili ilk bilgiler geldi!


Galaksi S modellere Uygun Fiyatlı, Uygun Fiyatlı, Uygun Fiyatlı alternatif olarak dışarı çıkmak FEŞimdiye kadar, birçok sorunla her zaman zirveye çıktı. özellikle Galaxy S21 FEVe 2021Chip krizi de dahil olmak üzere birçok nedenden dolayı 2022 yılına ertelendi. Aslında son zamanlarda ortaya atılan iddiaların ortak noktası Güney Koreli üreticinin Galaxy S22 FE’yi geçmiş olması. bu içerikte Galaxy S23 FE Modelin çalıştırılacağı işlemci hakkında ilk bilgiler geldi.

Galaxy S23 FE için işlemci istemi

Bilindiği üzere Samsung, geçtiğimiz günlerde zaten sorunlarla gündeme gelen FE serisi hakkında belirleyici bir karar aldı ve bu kapsamda, Galaxy S22 FE modeli rafta iddialarda bulunulmuştur. Bu kararın yeni bir cihazla Galaxy S22 serisinin iyi satışlarını etkilemediği için alındığını belirtti.

Samsung muhtemelen FE serisi için 2023bu Galaxy S23 FE ile devam edecek. a kadar SamMobileBuna göre akıllı telefonun önümüzdeki ay tanıtılması beklenen Qualcomm Snapdragon 7 Gen 2 işlemciden güç alması bekleniyor.

endüstride Bir sızıntıile öne çıkan Roland QuandtVe Qualcomm‘Ve SM7475 model numaraile ve üst orta Çipi eğlendirmek için bir işlemci üzerinde çalıştığını duyurdu. İkinci nesil Snapdragon 7 veya 7+ nesil 1 adını taşıması beklenen yonga seti; Selefi ile kıyaslandığında ciddi iyileştirmelerle kullanıcılara sunulacak.

Mayıs ayında dosyalandı Snapdragon 7 birinci nesil‘içinde varis o şifacı eskisi gibi 1 + 3 + 4 Temel tasarımı benimseyecek ve maksimum 2.4GHz hızlarına ulaşacaktır. Şu anda çipin teknik özellikleri hakkında herhangi bir detay yok.

Ne olursa olsun, yeni yonga setlerinin performans iyileştirmelerinden çok verimliliğe odaklandığı söylenebilir. Kasım, ürünün lansman tarihi açısından ilk sırada yer alıyor. Çünkü üretici Qualcomm Snapdragon 7 birinci nesilSnapdragon 8 Gen 2’nin Snapdragon 8 Gen 2 ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın