medyauzmani.com

Galaxy M54 Görüntüleri Sızdı – Bilgisayar Dersleri

Samsung’un gündemi ise Galaxy S23 serisi. Marka, yeni amiral gemisi akıllı telefon serisini büyük bir etkinlikte duyurmaya hazırlanıyor. Ancak gelecek yeni telefonlar arasında elbette sadece S serisi üyeleri yer almıyor. Yakında M serisi için bir güncelleme bekliyoruz. Hatta Galaxy M54 olarak adlandırılacağı söylenen yeni akıllı telefonun görüntüleri de gün yüzüne çıktı.

Önemli sızıntı, nasıl bir tasarım bekleyebileceğimizi de özetliyor. Bu resimler üzerinden tasarımı değerlendirelim.

Amiral gemisi arayışında Galaxy M54

Görsellere göre telefonun Samsung serisinin yeni nesil tanıtımını yansıtacağını görüyoruz.

Arkada üç kamera kullanılıyor. Bu kameralar üst üste istiflenir ve amiral gemisi serisi akıllı telefonların yapısını net bir şekilde yansıtır. Lenslerin oldukça geniş olduğunu da ekleyelim.

İleriye gittiğimizde ise Samsung’un artık gelenek haline gelen ekran yapısını görüyoruz. Çerçevesiz ekranın ön tarafında bir ekran üstü kamera bölümü bulunur. Bunun dışında kenarları görünmüyor bile.

Telefonun teknik özellikleri hakkında ne biliyoruz diye sorarsanız, başka bazı sızıntılardan da bahsedebiliriz. Teknik özelliklerle ilgili yapılan sızıntılarda cihazda Exynos 1380 işlemci kullanıldığı ortaya çıktı.

Ayrıca ekran için Super AMOLED’in tercih edileceği ve boyutun 6.7 inçte kalacağı iddia edilmişti.

Elbette Galaxy M54 serisi için bu bilgi iddialardan ibaret kaldı. Çünkü söz konusu akıllı telefonun ne zaman tanıtılacağına dair henüz bir bilgi yok. Şimdilik bu resimlerle ilgilenelim.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın