https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

Fiyat odaklı tablet geliyor: Vivo Pad 2!

Vivo, teknoloji dünyasında fiyat-performans ürünleriyle tanınıyor. BBK Elektronik markası; Oppo, OnePlus ve Realme gibi yan kuruluşu. Teknoloji dünyasına hızlı girişinin ardından geçtiğimiz yıl yeni ürün kategorilerini de lanse etti. Sonuç olarak X, Fold 2 ve Vivo Pad’i tanıttı. Adından da anlaşılacağı gibi X Fold 2, katlanabilir bir telefon. Aynı zamanda Çinli markanın ilk denemesidir. Vivo Pad, tablet segmentindeki ilk temsili modeldir. Son gelen haberlere göre marka tablet alanında ilerlemeye devam ediyor. Pad 2 modeli olan Vivo Pad’in ikinci nesli geliyor.

Yeni fiyat performans şampiyonu mu?

Google Play destekli cihazlar listesine baktığımızda Vivo modelleri arasında Pad 2 gözümüze çarptı. Markanın yeni modeli olmasını beklediğimiz Board 2, bu listelemeye göre PA2373 model numarasına sahip. Google Play desteğine sahip olması ve model numarasına sahip olması, tabletin gerekli tüm resmi sertifikalara sahip olduğunu gösteriyor.

canlı boyama

İlanda ürün ile ilgili başka bilgi bulunmamaktadır. Bu nedenle listedeki özellikler hakkında bir şey söyleyemiyoruz. Vivo Pad 2 özelliklerinin hangi parçaya göre değişeceği sadece basına sızdırıldı. Haberler ve söylentiler üst orta kesime hitap edecek bir model sunuyor karşımıza.

Bir önceki model olan Vivo Pad 1’in özelliklerine baktığımızda 11 inç büyüklüğünde ve 2560 x 1600 piksel çözünürlüğe sahip bir ekran görüyoruz. Gücünü Snapdragon 870 işlemciden alan tablet, Vivo Pad 2’nin de aynı işlemciyle gelmesi muhtemel. Bu işlemciye ek olarak modelde 8 GB RAM bulunuyor. 128 ve 256 GB depolama ile tercih edilebilir.

Kullanıcılar, ilk modelin kameralarını “bir tablet için fazla iyi” olarak değerlendirdi. Pad 1’de 13MP arka kamera ve 8MP ön kamera + 3D bulunur. 8040mAh bataryası, kutudan çıkan 44W adaptör kullanılarak hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor. Bu tabletin fiyatı ABD pazarında 390$ (8GB/128GB) ile 470$ (8GB/256GB) arasında değişiyor.

canlı boyama

Vivo Pad 2’nin hangi ülkelerde satılacağı ya da ne kadara mal olacağı ise henüz netlik kazanmadı. Google Play destek listesinde yer alan modelle ilgili tüm detaylar için bir tanıtım etkinliği bekleniyor. Uzmanlar, listelemelerde adı geçen ve üzerinde seri numarası bulunan modelin tanıtımının yakın olduğuna dikkat çekiyor.

Peki sizce yeni Vivo tablet nasıl olacak? Piyasadaki diğer fiyat-performans tabletleriyle rekabet edecek mi? Çıkış fiyatı ne olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın