medyauzmani.com

Facebook besleme sayfanızı düzenliyor! – Teknolojihaberleri.org.tr


Facebook Son dönemde kazanç rakamları düştükten sonra bazı politikalarını değiştirme kararı aldı. Popüler olmayan uygulamaları kapatan şirket, şimdi daha çok temel hizmetlerine odaklanıyor. Popüler sosyal medya uygulaması bunun için yayın bölümünü güncelliyor.

Facebook Akışı artık kullanıcının istediği gibi olacak

yaptı modernizasyon kullanıcılar bundan böyle yayında, arkadaşlardan, gruplardan veya sayfalardan kaç gönderi görmek istediğinizi seçebilecek. Böylece Facebook, kullanıcı geri bildirimlerine göre hareket edeceklerini belirtmiş, yapay zeka İyileşeceklerini söylüyor.

Şimdiye kadar Facebook, yalnızca takip ettiğiniz veya önerdiğiniz kişilerden gelen gönderileri gizlemenize izin veriyor. Güncelleme ile kullanıcılar karşılaştıkları gönderilere erişebiliyor. “Daha fazla göster” veya “daha az göster” Seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayede karşılaştığınız gönderiler değişecek ve Facebook’un yapay zekasını geliştirecek ve daha alakalı gönderileri yayına getirecektir.

Facebook özet akışı özelleştirme

Bu ayar, ana sayfada görünen gönderilerde ilk kez belirli aralıklarla görünecektir. Ardından, tüm gönderiler için gönderinin sağ üst köşesine tıklayın. ‘Üç nokta’ Gerekli ayarları yapmak için butona tıklayın.

Ayrıca Facebook, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın Gönderi sayısını özelleştirin için yeni bir dizi seçenek oluşturur. Gruplar ve Sayfalar E tanınmış insanlar “Normal”, “Daha az göster” ve “Daha fazla göster” seçenekleri de kullanıcılara sunulacak.

Facebook besleme özelleştirme

Son zamanlarda Facebook kullanıcıları Görmek istemedikleri bir sürü mesajla karşı karşıya kaldılar. Facebook güncellemeleri ile kullanıcılar En yaygın şikayetlerden biri Birini düzeltecek gibi görünüyor.

Facebook E InstagramYüzeyde Meta, son güncellemeleriyle kullanıcılarını daha çok memnun etmek istiyor gibi görünüyor. bakalım Yeni güncellemeler Bu ne kadar etkili? Peki Facebook’a gelen yeni Stream güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın