https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Epic Games’ten One Impact’te! Halk oyunları gündeme geldi

Epic Games’ten One Impact’te! Halk oyunları gündeme geldi

Yaklaşık iki ay önce Steam, oyunların fiyatlarını ciddi şekilde artırmaya başladı. Özellikle popüler oyunlarda bu yükselmeleri daha net hissettiğimizi de söylemek gerekiyor. O zamanlar iyi haber, Epic Games’in yürüyüş gezilerinden uzak durmasıydı. Ancak son kale de çöküyor gibi görünüyor. Çünkü Epic Games, bu kez popüler Rockstar Games’i kaldırdığını açıkladı.

Yeni fiyatlara baktığımızda yükseklerin çok yüksek olduğunu görebiliriz. Aslında Steam ile Epic Games arasındaki fiyat farkının bu zamlardan sonra tamamen ortadan kalktığını söyleyebiliriz.

Epic Games’te yeni fiyatlar ne kadar?

İki popüler oyunda kayda değer artışlar gördük. Bunlardan biri Red Dead Redemption 2, diğeri ise GTA V yapımı.

Bu oyunların ikisi de uzun süredir tükenen oyunlar ve defalarca kampanya haberleriyle gündem olmuştu. Hatta kısa bir süre önce kış sonu indirimleri kapsamında RDR 2 %67 indirimle satışa çıktı. Oyunun güncel fiyatının 1.150 TL olduğunu görüyoruz. Bu standart paket için geçerli fiyat.

Ultimate Edition paketini seçtiğinizde durum biraz farklı. Bu durumda 1.700 TL gibi bir fiyatla karşılaşacaksınız.

Durum GTA 5’ten pek farklı değil. GTA 5 şu an 551 TL’den satışta. Daha önce oyun bu kadar yüksek bir fiyatla piyasaya sürüldü mü bilmiyorum ama bundan sonra üretime geçmek biraz zor olacak gibi.

Rockstar Games’te şu an fiyat değişikliği var. Belki yakın gelecekte diğer yapımlarda da benzer durumları görmeye başlayabiliriz. Fiyat artışları Steam’de olduğu gibi Epic Games tarafında da alışkanlık haline gelirse oyuncuları vay canına.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın