medyauzmani.com

Elon Musk, X uygulaması için güzel bir haber verdi.


Twitter’da sık sık satın alma gündeminde olan Elon Musk, yeni hedefi hakkında açıklama yaptı. Elon Musk, her şeyi kapsayan X uygulamasının temelini atmak için Twitter’ı kullanmak istediğini açıkladı.

Geçen ay Twitter hissedarları, yatırımlarının geleceği konusunda Elon Musk’a oy verdi. Satın almayı durduran Elon Musk, yakında bir Twitter davasıyla karşımıza çıkacak.

Elon Musk: “X evrensel bir uygulama olacak.”

Günümüzde Telegram ve WeChat gibi uygulamalar, kullanıcılara ödeme sistemleri gibi kolaylıklar sağlıyor. Özellikle Çin pazarında aktif olan WeChat, kredi kartı taşıma ihtiyacını ortadan kaldırdı.

Elon Musk: "X kapsamlı bir uygulama olacak."

Musk, Twitter’da yaptığı açıklamada, “Twitter satın almak App X, her şeyi oluşturma sürecini hızlandıracak” dedi. açıklamalar yaptı. Musk’ın hepsi bir arada uygulama olarak tanımladığı X, kullanıcıların tüm işlerini tek bir program üzerinden yapmalarını sağlayacak.

Musk’ın bahsettiği X uygulamasının tasarımının ne olduğu ve hangi alanları kapsayacağı henüz bilinmiyor. Musk, Twitter’ı satın aldığında X’in başvuru sürecinin 3-5 yıl içinde hızlanacağını iddia ediyor.

Yakın zamanda kardeşiyle yaptığı konuşmalar sızdırılan Musk, Twitter’ı blockchain tabanlı bir platforma dönüştürmek istiyor. Her yakalama, tweet veya retweet için, kullanıcıların hizmet için ödeme yapması gerektiğini belirtir. 0.1 Dogecoin Alabileceğini söyledi.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde ve SDN forumunda paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın