medyauzmani.com

Elon Musk doğruladı! Bu Tesla Yapay Zeka Günü 2022 tarihi


elon muskVe teslaDünyanın en büyük ülkelerinden biri robot şirketi İlki 2021’de düzenlenen ikinci Tesla AI Day etkinliğinin hedefinin 19 Ağustos olduğunu iddia etmesinin ardından yapay zekaya yönelik adımlarını hızlandırdı. Ancak Elon Musk, şaşırtıcı bir şekilde, geçtiğimiz günlerde AI Günü etkinliğini ertelediklerini duyurdu. geçen aylar, Eylül ayının sonunu işaret ediyor. Konuyla ilgili beklenen haber son dakikalarda geldi ve etkinliğin tarihi resmen doğrulandı!

Tesla Yapay Zeka Günü 2022 ne zaman gerçekleşecek?

elon muskDaha önce sosyal paylaşım platformu Twitter’dan geçtiğimiz dakikalarda ertelenmişti. Tesla Yapay Zeka Günü 2022 yılı için beklenen haberleri sundu. Buna göre faaliyet 30 Eylül‘de yapılacak. Aslında Musk, söz konusu etkinliğin tarihini, erteleme kararının açıklandığı Haziran ayında açıklamıştı. Bu, yakın tarihli bir ortak etkinlik afişinin ardından resmen doğrulandı.

Tesla Yapay Zeka Günü

elon muskTesla’nın yeni konferansta Tesla Optimus robotunu ön plana çıkaracağına inanılıyor. 2021 yılında duyurulan ve insan hareketleriyle dünyaya yayılmayı başaran Optimus, Elon Musk’ın açıklamasına göre “sıkıcı tekrarlayan görevler” üstlenecek. 2022’de çalışan bir prototip göstereceğini söyleyen Musk, sözünü yerine getirmek istiyor.

Tesla’da yapay zeka ve robotik Hareketi harika olsa da misk’in çoğu zaman söylediklerinin hakkını vermediğini unutmayalım. Tesla’nın CEO’su, en iyi modeller Olay ciddi gibi görünse bile, etkinliği hiçbir botun çalıştırmama olasılığını dışlamayın. Çünkü tamamen farklı bir teknoloji de gösterebiliyor.

Robotlar insanların yerini alıyor Hatta fabrikalarda rutin bir süreç haline geldi. Otomatik silahlar, özellikle otomobil fabrikalarında çalışanlar, şimdiden “tekrarlayan ve sıkıcı işler” yapmaya başladılar. Aslında araştırma, robot gönderilerinin rekor kırdığını söylüyor.

Peki Tesla AI Günü hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın