medyauzmani.com

Elon Musk çılgın! Tesla Cybertruck suya girebilecek


elektrikli araba devi tesla tarafından 2019 yılında duyuruldu elektrikli pikap modeli elektronik kamyonÜç yıl sonra hala merak uyandırıyor. Önümüzdeki yılın ortasında satışa çıkacak olan Cybertruck da sularda olacak. Elon Musk’ın açıklamasına göre elektrikli kamyon “kısa bir süreliğine araç olacak.” Bir tekne gibi gidebilirsin.”

Elon Musk: Tesla Cybertruck bir süreliğine tekne olacak

Tesla Cybertruck henüz tam görünümünü vermedi. Ancak üç yıldır Tesla CEO’su Elon Musk’ın ilginç açıklamaları sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Twitter’da Elon Musk tarafından düzenlendi yeni açıklama ile Cybertruck kısa süreliğine tekne gibi Onu kullanmak mümkündür. Gerekirse nehirleri ve gölleri geçebilecek.

Tesla CEO’su tarafından yapılan açıklamaya göre Cybertruck, bir tekne işlevi görecek kadar su geçirmez olacak. Böylece nehirleri, gölleri ve hatta çok dalgalı olmayan denizleri geçebilecek. Ancak belirtmek gerekir ki Musk yaptığı açıklamayı kısaca açıklamadı.

Cybertruck elektrikli kamyonu 2019’dan bu yana geniş bir gecikme yaşadı. Tesla’nın resmi verilerine göre 2023’ün ortalarında satışa çıkabileceği görülüyor. Üstelik, kaleGenel motorlar Riviyen Elektrikli kamyonlar gibi rakiplerin olduğunu varsayalım.

Bir tekne gibi çalışacak bir Cybertruck fikri oldukça tuhaf gelse de, Elon Musk’ın sık sık şaka ve gerçeğin bir karışımını tweetlediğini belirtmekte fayda var. Cybertruck’ın suya dayanıklılık özelliğinin henüz resmi olarak açıklanmadığını hatırlatalım.

Musk, Ağustos ayında hissedarlarına pikap modelinin 2019 için açıklandığını duyurmuştu. 40.000 $’lık başlangıç ​​fiyatından daha pahalı Satılık olacağını söyledi. Ayrıca ilk modellerin dört motor ve arkadan çekişli sistem içereceğini belirtti.

Peki Tesla Cybertruck hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın