medyauzmani.com

Ekran görüntüsü dönemi sona eriyor! Twitter kolları sıvadı


Popüler sosyal medya platformu heyecanEn son yenilikleri ile gündemde. Özellikle Twitter’da gördükleriniz. Tweeti arkadaşınla paylaş En etkili yollardan biri, istediğiniz zaman ekran görüntüsü almaktır. Ancak gelen bilgilere göre Twitter yeni pencere üzerinde çalışıyor.

Twitter, kullanıcıların ekran görüntüsü almasını istemiyor

Sosyal medya platformu Twitter’da kullanıcılar gördüklerini ve başkalarıyla paylaşmak istediklerini görebilirler. Tweet’in ekran görüntüsü alıyor. Bu sayede uygulamaya girmeye gerek kalmadan tweetler okunabilir. Son gelen haberlere göre Twitter, kullanıcılar için bu kolaylığı engellemeye çalışıyor. Yeni bir pencere üzerinde çalışıyorum.

Sosyal medya danışmanı tarafından Matt Navarra Twitter’daki gönderisine göre, kullanıcılar ekran görüntüsü aldıklarında farklı pop-up’lar görüyorlar. bazı ‘Bağlantıyı kopyalayın’ Seçimle karşı karşıya kalırken, bazıları “Bir Tweet paylaş” Seçenekle yüzleşin. Bunun dışında, bazı kullanıcılar her ikisinde de bir seçenek görür.

Bu hamle Twitter platformundan daha fazla kişi Doğrudan kullanım için benziyor. Ayrıca klipleri olan insanlar tweet tüketmek Ve platformun herhangi bir öğesiyle etkileşim girmez. Bu nedenle, uygulama bu kişilere reklam gösteremediği veya kaydolmalarını isteyemediği için para kazanmaz.

Geçtiğimiz Ağustos ayında şirket, bazı kullanıcıların hesap oluşturmadan Twitter kullanmasına izin veren bir deney gerçekleştirdi. Ayrıca kullanıcılar 50 hesabı takip etmek için E Tweetleri yanıtla İzin verilebilir. ama Retweetle ve beğen Bu özellikleri kullanmalarına izin vermiyorsunuz.

Twitter önünüze taş koyacak!  Bu işleri durdur

Ayrıca Temmuz ayında Twitter kazanç sonuçları açıklandı. Şirket, Twitter’dan kendi kullanımı için para kazanan günlük aktif kullanıcıların yıllık %16,6 artarak 237,8 milyona ulaştığını söyledi. Yeni bir pencere adımı ile şirketin aktif kullanıcı sayısını artırmak istediğiniz söylenebilir.

Peki, Twitter’ın yeni pencere özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın