medyauzmani.com

Efsane geri döndü! E3 2023 tarih seti


Oyun ve eğlence dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olan E3 aslında önümüzdeki yıl gerçekleşecek. Etkinliği hazırlayan Eğlence Yazılımları Derneği, E3 2023 Büyük değişiklikler yapma planlarını duyurun. 13 Haziran’da başlayacak olan şovda iş dünyası ve oyuncular için ayrı etkinlikler olacak.

E3 2023 fiziksel olacak ve iki ayrı kategoride yapılacak

Büyük Eğlence Fuarı 13 Haziran 2023’te E3 Kapılarını tekrar açacak. Bir süredir online olan ve 2022’de düzenlenmeyen E3, önümüzdeki yıl güçlü bir geri dönüş yapmak istiyor. Eğlence Yazılımları Derneği tarafından yapılan açıklamaya göre, “iş günleri(iş günleri) veoyuncu günleri(Oyuncu Günleri).

Los Angeles Convention Center’da gerçekleştirilecek etkinlikte yeni oyunlar duyurulacak ve iş dünyasından birçok firma bir araya gelecek. Sadece sanayi çalışanları ile sınırlı olacak çalışma günleri 15 Haziran’a kadar devam edecek.

15 Haziran’da E3 Gamer günleri. Bileti olan herkese açık olacaktır. Eğlence Yazılımları Derneği’nden yapılan açıklamaya göre Gamer Days, “tüketicileri uygulamalı oyunların geleceğini deneyimlemeye ve geliştiriciler, yaratıcılar ve medya profesyonelleri ile bağlantı kurmaya” davet ediyor.

16 Haziran’a kadar sürecek bu bölüm, oyunun geleceğini eylem halinde gösterme fırsatı sunacak. ayrıca oyuncular için; Size geliştiriciler, içerik oluşturucular, sosyal medya etkileyicileri ve daha fazlasıyla bağlantı kurma fırsatı verecektir.

playstation-studios-savaş-on-stadiosono-saten-aldi tanrısı

Salgın koşulları nedeniyle aslında son iki yıldır düzenlenen E3 fuarının bu yıl fiziki ortamda yapılacağına inanılıyordu. Bu yıl MWC gibi diğer ünlü sergilere de fiziki ortamda yüzlerce kişi katılabildi. Ancak E3 2022, bu yıl fiziksel veya çevrimiçi olarak gerçekleşmedi.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın