medyauzmani.com

Efsane dizi Breaking Bad hakkında az bilinen 10 ilginç detay


yayın 2008 yılında Kısa sürede başlayıp ün kazandı ve reyting rekorları kırdı. Çok kötüEfsane yapımlar arasına adını yazdırmayı başardı. Vince Gilligan Tarafından dizayn edilmiştir AMC Breaking Bad’de yayına başlayanlar 2013 yılında Bütün zamanlar En yüksek puan alan matrisi olarak Guinness Rekorlar KitabıBöylece içeri girmeyi başardı.

Kadroda Bryan Cranston, Aaron Paul, Bob Odenkirk ve Giancarlo Esposito gibi kaliteli oyuncular var. Breaking Bad hakkında bilinmeyenlerbirçok detaylar Seriyi daha değerli kılacak ve belki de sizi yeniden başlamaya itecek bu detayları sizler için derledik.

Breaking Bad dizisi hakkında bilinmeyen detaylar

Hala yayınlandığı sırada seyirciyi ekrana kapatan en ünlü dizilerden biridir ve tamamlanmasının üzerinden 9 yıl geçmesine rağmen hala en popüler dizilerden biridir. Breaking Bad hakkında 10 ilginç ve az bilinen detay

Dizi başlangıçta birçok kanal tarafından reddedildi.

Yapım aşamalarında ciddi sıkıntılar yaşayan dizilerden biri. Çok kötü Oldu. Dizi yapımcısı Vince Gilligan, Breaking Bad’i 2005’te başlattı. HBO, Gösteri Zamanı E TNT Gibi kanallarla paylaşıldı, ancak hayır ile yanıt aldı. Gilligan, HBO ile görüşmesinin kariyerinin “en kötü” toplantısı olduğunu bile iddia ediyor.

bu konuda FX kanalından olumlu Yanıt alan Gilligan, daha sonra Kanalı terk et Büyük şok. a kadar O sıralar diziyi rafa kaldırmak için Bunu düşündüğünü ifade eden yapımcı, birkaç yıl sonra AMC ile anlaştı ve bugün bir efsane haline geldi. Çok kötü Diziyi seyirciyle buluşturun.

Kanal yönetimi Bryan Cranston’ı Walter White rolüne tercih etmedi

bilinmeyen ayrıntılar

Bryan Cranston olmadan Çok kötü düşünmek kesinlikle imkansızdır. ama AMC Yönetim, dizinin başlamasından önce, bugün olduğu kadar iyi bilinmiyordu. Cranston’dan farklı bir yıldız Sınıfta olan bir oyuncu istiyordu. O zamanlar başrol için bile Matthew Broderick E John Cusack gibi isimler

Dizinin yapımcısı Vince Gilligan, kanalın yönetimine karşı çıktı ve Bryan Cranston’ın dizi için mükemmel olduğunu düşündü. Ana rolü seçme konusunda bazı görüş ayrılıkları olsa da Gilligan sonunda istediğini aldı ve Bryan Cranston Walter White olarak teklifte bulundu.

Jesse Pinkman 1. sezonda ölecek.

Bryan Cranston ile diziye damga vuran oyunculardan biri harun paulhayat verdi Jesse Pinkman Gerçekte karakteriniz İlk sezonun dokuzuncu bölümünde öldü. Planlandı. ama 2008’de Amerika Birleşik Devletleri’nde patlak veren senarist grevinin ardından Serinin ilk sezonu Yedinci bölümde bitti. O zaman Jesse Pinkman’ın diziye devam etme olasılığı ortaya çıktı.

Hatta o dönem açıklamalarda bulunan yapımcı, “Senarist grevi Jesse Pinkman’ı kurtarmadı. Sadece ikinci bölümde ben dahil herkes Aaron Paul ve Jesse Pinkman arasındaki uyumu anladı. Herkes farkındaydı. Aaron Paul ne kadar iyiydi ve onunla çalışmak bir zevkti. Bu yüzden Jesse’yi öldürmenin korkunç, korkunç bir hata olacağı bu kadar erken ortaya çıktı.”

Aslında gerçek bir Walter White vardı

bilinmeyen ayrıntılar

Breaking Bad dizisi yayınlanmadan önce Amerika Birleşik Devletleri’nde ilginç bir olay yaşandı. Walter White, 2008 yılında Alabama’da onun adı metamfetamin üreteci Hakkında yakalama kararı çıkarılmış ve bu kişinin uzun süredir uyuşturucu madde ürettiği biliniyordu. O dönem Dizinin bu kişiden ilham aldığına dair ciddi iddialar da ortaya çıktı.

Dizide 62 bölüm olmasının özel bir nedeni var.

rehberden Özel bir nedeni, toplamda 62 bölümden oluşmasıdır. oradaydı. Beş sezondur yayında olan dizi 2013 yılında Hoşçakal Ekranlarında, Periyodik tablodaki element 62 Dikkat çekiciydi. Bu ürün Akciğer kanseri Dahil olmak üzere bir dizi kanseri tedavi etmek için kullanılır. Samaryumdu. Serinin takipçileri samaryum elementiyle zaten katı Akciğer kanseri Walter White arasındaki ilişkiyi hemen anlayacaksınız.

Dizide Walter White’ın evinde gerçek insanlar yaşıyor

Breaking Bad dizisinin çekimleri ev kiracısı Aile, bu kararlar çok üzgünüm Oldu. Çünkü dizide Walter White’ın yaşadığı ev. ünlü oldu Dizi sona erdikten yıllar sonra, hayranlar hala Albuquerque’deki konuma hayran kalıyor. Eve giderek aileyi ciddi şekilde rahatsız etmek o yaptı.

bilinmeyen ayrıntılar

belirli bir süre sonra sinir bozucu olmak Başlayan bu durumdan sonra ev sahibi, evin etrafında 6 metre yüksekliğinde duvar inşaa edilmiş. Ancak bu durum dizinin hayranlarını durdurmadı. 2017 yılında açıklamalarda bulunan ev sahibi, Hayranların inşa ettikleri çitlere tırmandıkları yerne ya da ne, bahçeden taş Alınan ve Walter White serisi Özel bir anda evin çatısına tek hamlede pizza fırlattı. Sahneyi yeniden canlandırdıklarını söyledi.

Hatta ev sahiplerinin yaşadığı bu durum dizinin yapımcısı Vince Gilligan’ın da canını sıkacak noktaya geldi. Yapımcı 2015 yılında yaptığı açıklamada, “Şimdilik bu kadını rahat bırakın” dedi. Bu kadınla dalga geçmenin ve çatısına pizza fırlatmanın orijinal, komik ya da havalı bir tarafı yok. Walter White daha önce hepsini birden yaptı. Yani ilk olmayacaksın. Dizi hayranları uyardı.

Bryan Cranston, bir cinayet davasında baş şüpheliydi

Bryan CranstonOyunculuğa başlamadan önce kardeşi ile Florida’da birlikte Bir restoranda garson Çalışıyordu ama restoranın şefi Peter WongCranston dahil tüm çalışanlar için çok kötü davranıyordu. O zaman bile Cranston diğer çalışanlara Çünkü şaka olsun diye Wong’u öldürmek istedi. bahsedilmiştir.

Bir süre sonra Cranston ve kardeşi, bir şefin baskısına daha fazla dayanamadı. İstifa. İki kardeş daha sonra Florida’dan ayrıldı, tam da bu zamanda. Peter Wong öldürüldü. Cinayetin ardından olayla ilgili soruşturma başlatan polis, restoran çalışanlarını sorgulayınca Cranston’ın şaka amaçlı da olsa şefi öldürmek istediğini öğrendi. Cranston ve kardeşi birdenbire cinayetin ana şüphelileri oldular. Bir kez olur Gerçek katili yakaladıDerin bir nefes aldılar.

Walter’ın ünlü şapkasının ardındaki gerçek

Bilinmeyen kötü detayları kırın
bilinmeyen ayrıntılar

dizide Walter Beyaz ile neredeyse entegre şapkaHeisenberg’in “görünüşüne” bir şey eklemek için tasarlanmamıştı. bu bile Şapka metinde bile yoktu. Belirli bir ekip üzerinde çalışın moda tasarımcısı için Cranston’ın şapka takmasının gerçek nedeni, yeni traş edilmiş kafa Yeni Meksika kavurucu güneşten Koruma amaçlıydı.

Gus Fring’in ölüm sahnesi için TWD makyaj ekibinden yardım

Bilinmeyen kötü detayları kırın

Şüphesiz dizinin en çarpıcı sahnelerinden biri. Jose FringÖlümdü. Bu sahne gibi yürüyen ölü İzlediklerini hisseden seyircilerin sayısı hiç de az değil. Gus Fringe patlaması yüzünden yüzünün yarısı gitmiş bu sahnede Makyaj ve görsel efekt ekibi The Walking Deadciddi yardım eder Oldu

Gösteride kullanılan mavi metamfetamin aslında akide şekeridir.

Bilinmeyen kötü detayları kırın
bilinmeyen ayrıntılar

Walter ve Jesse mavi meth yaptıÇoğu izleyicinin düşündüğünün aksine. kaya şekeridaha fazla açarsak, Albuquerquebir Şeker hanım, şeker dükkanıMavi akide şekerinden elde edilmiştir.

Ödül: Walter İç Giyim Müzayedede 9.900 Dolara Satıldı

Bilinmeyen kötü detayları kırın

En sevdikleri filmlerden ve TV şovlarından aksesuar veya kıyafetleri açık artırmaya çıkarmak isteyen insanları anlayabiliriz, ancak iç çamaşırı Kafamızda bazı soru işaretlerine neden oldu. Kararlı ve çok sevgi dolu bir Walter White hayranı olan karakter, ilk bölümde onu ikonik bir sahnede giyiyor. 9,900 dolara açık artırmadan iç çamaşırı Satın alırım.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın