medyauzmani.com

DJI Osmo Mobile 6’yı dünyaya tanıtın


Birçoğumuzun sivil drone’ları ve yenilikçi kamera teknolojileri ile tanıdığı DJI’nin popüler Osmo Mobile serisinin yeni üyesi DJI Osmo Mobile 6 duyuruldu. Osmo Mobile 6 akıllı telefon sabitleyici, yeni Hızlı Başlatma ve gelişmiş ActiveTrack özelliklerinin yanı sıra yenilenen bir dizi özellik ile fark yaratıyor. Detaylar burada…

DJI Osmo Mobile 6 neler sunuyor?

Popüler OM serisine en son eklenen DJI Osmo Mobile 6 akıllı telefon sabitleyici, kullanıcılara her gün yanlarında taşıdıkları telefon kameraları üzerinde tam yaratıcı kontrol sağlar. Akıllı telefon fotoğraflarının veya videolarının tüm potansiyelini ortaya çıkaran avuç içi boyutunda taşınabilir bir cihaz olarak öne çıkıyor.

Osmo Mobile 6, geliştirilmiş ergonomi ve daha büyük telefonlarla uyumluluğun yanı sıra DJI 3 eksenli sabitleme sayesinde yüksek kaliteli görüntüler sunar. Ürün, iPhone kullanıcılarına sunduğu hızlı başlatma özelliği ile kaçırılan anları hızlıca yakalamak için anında kamera görüntüsüne girmesine olanak tanıyor.

kamp yapmak, seyahat etmek veya sokak çekimleri yapmak; Tüm fotoğrafçılık konseptlerinde DJI Osmo Mobile 6, Active Track 5.0 sayesinde konuyu otomatik olarak ilgi odağında tutarak hikaye benzeri çekimler yapma fırsatı sunuyor.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Yakın zamanda ülkemize gelmesi beklenen DJI Osmo Mobile 6’nın fiyatı ise ne yazık ki şu an için henüz belli değil.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın