medyauzmani.com

Disney’den ünlü animasyon filmi “Phineas” ve “Ferb” geri dönüyor

Disney kanalını kapattıktan sonra Disney+ adı altında yayın platformuna geçti. İşte tüm içerik, özellikle eski ve popüler ürünler. Disney+, son dönemde oldukça popüler olan eski ürünleri canlandırma trendini de takip edecek. Disney eski, sevilen ve hala oldukça popüler olan Phineas ve Ferb serisini canlandırmaya hazırlanıyor.

Phineas ve Ferb, Disney+’ta iki sezon yayınlanacak!

Bu haftanın başlarında Televizyon Eleştirmenleri Derneği, Disney+ için iki sezon için toplam 40 bölümden oluşan devam animasyonları sipariş etti. Animasyon dizisinin yaratıcılarından Dan Povenmire, yeni çekimler için görüşmelerin başladığını duyurdu.

Animasyon karakterlerinde baş rol oynayan Phineas’ı seslendiren Vincent Martella ve Ajan Perry’yi seslendiren Dee Bradley Baker da yeni çekimlerle ilgilendiklerini sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Phineas ve Ferb ilk olarak 2007 yılında Disney Channel’da dört sezon yayınlanmıştır. Çizgi film, iki dahi genç erkek kardeş olan Phineas ve Ferb’in bilimsel maceralarını konu alıyor. Ablaları Candace ve evcil hayvanları ajan Platypus Berry’nin de bu maceralara katılmasıyla heyecanlı olaylar bitmiyor.

Disney+ bununla da kalmıyor. Şanslı tavşan Oswald’ın dönüşünü de geçtiğimiz haftalarda şirketin YouTube hesabından paylaştığı bir videoyla kutlamıştı. Disney’in en eski ve en ikonik karakteri Lucky Rabbit Oswald, uzun bir aradan sonra geri dönüşüne hazırlanıyor.

Şanslı Tavşan Oswald, 1927’de Disney ve Universal Pictures’ın ortak çabalarıyla yaratıldı. Ancak karakterin Universal Pictures tarafından sahiplenilmesi nedeniyle karakterin tüm hakları geri çekilmiştir. disney Oswald’ın ayrılması nedeniyle Mickey Mouse karakterini de yaratmıştır.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Disney+’tan beklediğiniz ve geri getirmek istediğiniz içerik nedir? Görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın