medyauzmani.com

Disney+ abonelik ücretleri fırladı! İşte yeni fiyatlar

2022’ye kadar en popüler video akış platformlarından biri +Nihayet geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına girdi. Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi kazanan platform, tüm dünyada da varlığını sürdürüyor. Netflix E Amazon Prime Ayrıca, platformun abonelik ücretlerini artırdığı Nihayet Bilin gibi rakip hizmetlerle rekabet etmeye devam ediyor.

Disney + abonelik ücreti artışı

bu yılın ortası Türkiye Market girişi +şimdiye kadar aylık 34,99 TL ve yıllık 349,90 TL Abonelik ücreti ile kullanıcılarına hizmet vermiştir. Ancak, bu son zamanlarda değişti. Çünkü platformun yaptığı son değişiklikle abonelik ücreti aylık. 64,99 TL ve yıllık 649,90 TL Seviyelere ulaşıldı.

Disney + zm
Disney + yükseltme kararı

Bu noktada önemli bir detayı da belirtelim. Yeni fiyatlar 8 Aralıkyapacağız dün Platforma üye olan kullanıcıları etkilemeyecektir. bu tarihten önce + Aboneliği satın alan aboneler hala aylık 34,99 TL ve yıllık 649,90 TLPlatformu kullanmaya devam edebileceksiniz.

doğal olarak +‘İtibaren kararı yükseltmek Sadece Türkiye’ye özgü değil. Platform kısa süre önce ABD’de aylık 7,99 ABD doları olan abonelik ücretini düşürdü. Yüzde 30 yukarı 10,99 $ Seviyelere güncellendi.

Disney+ Yardım Merkezi’nde yayınlanan yazıda şu verilere yer verildi:

Disney+ üyelik ücretleri, hangi plana kaydolduğunuza bağlı olarak değişiklik gösterebilir:

  • Aylık ödeme planına üyelik: aylık 64,99 TL Karşılığında Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’ten binlerce yapımı izleyin
  • Yıllık ödeme planı ile üyelik: Yıllık 649,90 TL Karşılığında tüm yıl boyunca Disney+ erişimi

Yukarıdaki oranlar sadece 8 Aralık 2022 tarihinden itibaren üye olacak kullanıcılar için geçerlidir. Bu tarihten önce üye olan üyeler mevcut planlarını iptal etmedikçe veya değişiklik yapmadıkça faturalarında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.”

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın