medyauzmani.com

Dead Space yeniden yapım fiyatı ve çıkış tarihi


Oyun dünyasının ikonik gerilim serilerinden biri. ölü boşluk geri. 2013 yılında duyurulan Dead Space 3’ün ardından askıya alınan EA, yeni oyunuyla hayranlarını memnun etmek istiyor. Oyun geliştiricisi Motive, Dead Space yeniden çevriminin fragmanını paylaştı. Dahası Dead Space ön sipariş fiyatı Ayrıca duyuruldu.

Dead Space Edition ön siparişe hazır

Dead Space için yeni bir fragman yayınlandı. Videoya yaklaşık iki dakika kala, ana karakter Isaac Clark ve mayın gemisi Genel Sekreter Yardımcısı Ishimura yeniden gözden geçirmek. 2008 yılında çıkan Dead Space ile bağlantılı kalacak olan oyun, daha modern bir oynanış sunacak ve görsel ve ses kalitesiyle de oyuncuları memnun edecek.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Yeni sürüm ayrıca ana karakter Isaac’in konuşmalarını da içerecek. Unutulmamalıdır ki karakterin orijinal oyunda konuşma sahnesi yoktur. Bir hikaye olarak, oyun 2008’de devam edecek ve Isaac’in kız arkadaşı Nicole’ü aramasını kapsayacak.

İlk olarak geçen yılki EA Live 21 yayını sırasında duyurulan yeni sürüm, 27 OKAC 2023 PC, PS5 ve Xbox Series X/S için çıkacak. Şu anda Steam’de mevcut Dead Space ön sipariş fiyatları bu şekilde:

  • Dead Space Remake: 999,99 TL
  • Dead Space Deluxe Yeniden Yapım: 1.199,99 TL

Serinin hayranlarını etkileyecek kadar yeni bir oyun olmasa da orijinal Dead Space’i tekrar oynama ve çok daha gelişmiş bir deneyim yaşama fırsatı sunacak.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Dead Space serisi şimdiye kadar EA ile bağlantılı içgüdüsel oyunlar Star Wars serisinden bildiğimiz yeni sürüm tarafından geliştirildiğini unutmayın. Stüdyo Motifi Koşuyor. Orijinal oyuna bağlı olduklarını söyleseler de yepyeni bir Dead Space oyunu görme şansımız var.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın