medyauzmani.com

Dead Space Remake’i ücretsiz alın Dead Space 2

İkonik Dead Space bilim kurgu serisi, 27 Ocak’ta yeni bir oyunla geri dönecek. İlk oyunun yeni versiyonu Ölü Uzay yeniden yapımıÖn sipariş için özel fırsat. EA Games, yeni sürümü satın alan müşterilere Dead Space 2’yi ücretsiz olarak verecek.

Dead Space Remake’i satın alırsanız Dead Space 2 ücretsiz olarak verilecek

Electronic Arts, 27 Ocak’ta çıkacak olan Dead Space Remake için ön sipariş veren oyunculara Dead Space 2’yi ücretsiz olarak sunacağını duyurdu. Steam ön sipariş kullanıcılarına özel olarak sunulan bu kampanya, oyunu 129 TL bedavaya getiriyor.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Steam’de fiyatı 999 TL. Yepyeni sürüm PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de yayınlanacak. EA’nın Frostbite oyun motoru kullanılarak geliştirilen oyun, 2008’de çıkış yapan projenin yeniden düzenlenmiş bir versiyonu olarak sunulacak.

Bilim kurgu serisine aşina olmayanlar için oyun, mutant arkadaşlarıyla dolu bir maden gemisini araştıran mühendis Isaac Clark hakkındadır. Yeni sürüm bir yandan çok daha iyi grafik ve ses kalitesi ve çok daha kısa yükleme süresi vaat ediyor.

Steam üzerinden Remake ön siparişi veren oyuncular, Dead Space 2’ye ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Ancak benzer bir kampanyanın PlayStation 5 veya Xbox Series X/S’deki oyuncular için geçerli olmayacağını da belirtelim.

Dead Space Remake sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Ryzen 5 2600x, Intel Core i5 8600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD RX 5700, Nvidia GTX 1070
  • DirectX: sürüm 12
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın