medyauzmani.com

Citroen Ole: Kartondan yapılmış elektrikli bir araba!


Fransız otomobil üreticisi Citroen’in davetlisi olarak 29 Eylül 2022 (bugün) tarihinde bir basın toplantısı için Paris’e gittik. Bu etkinlikte yapılacak duyurunun çok etkili olacağı söylenirken Citroen, etkinlik öncesi sosyal medya hesabından yeni konsept otomobilini duyurdu: Citroen Ole Formun reklamını yapın.

Etkinliğin ana teması Citroen Ole yanlışlıkla gönderildi Bununla ilgili iddialarda bulunun.

Fransa’da gündemin ana konusu enerji krizi olurken, Citroen Petrol ticaretinin konusu ise “yeterlilikOdak ile birlikte gelir. Plastik şişe yerine cam, plastik yerine bez torba alternatiflerinin kullanılmasının yeterli olduğu belirtilirken, elektrikli araçlara geçişin tek başına yeterli olmadığı ve bu alanda ciddi yeniliklere ihtiyaç olduğu vurgulandı.

Citroen ole özellikleriyle şaşırtıyor!

Bu kapsamda yeni konsept otomobil Citroen Oli’nin sırrı ortaya çıktı. Oldukça hafif bir ağırlıkta onun olması, senin olman. Henüz resmi açıklama yapılmadığı için aracın ağırlığını henüz bilmiyoruz. Ancak paylaşılan detaylar oldukça etkileyici.

Sadece 3 parçadan oluşan koltukların oldukça hafif ve rahat olduğu belirtilirken, otomobilin bazı bölümlerinde karton malzeme kullanıldığı bildiriliyor. Evet, doğru duydunuz! Mukavva denilince herkesin aklına gelen ilk soru dayanıklılık olsa da Citroen geliştirdikleri bu malzemenin metalden daha dayanıklı olduğunu belirtiyor.

Citroen ole özellikleriyle şaşırtıyor!

Bu, arabanın ağırlığını azaltmak için atılan tek adım değil. Oli kullanıcılarının müzik dinlemek için hoparlörlerini ve gezinmek için telefonlarını kullanmaları önerilir. Arabanın içindeki kabine kendi yuvarlak kablosuz hoparlörünüzü koyabilirsiniz. Yani ses sistemi yok.

Telefonunuzu tamamen çevreleyen özel bir bölme olsa da, Oil oldukça küçük, oldukça kısa ama geniş bir dijital ekrana sahiptir. Bu arabanın ağırlığını ve özelliklerini anlatacağız çünkü her şey kaldırılmış ve bu sayede opsiyonel şasi en üst noktaya taşınmış.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr
Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın