medyauzmani.com

Çin hükümeti Tencent Holdings ile ortaklık kuruyor

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri Tencent Holdingsİlginç bir yatırım olabilir. Çin hükümetinin Tencent’in belli bir kısmını satın alarak ortak olmak istediği aktarılıyor. Bu yatırım Tencent’e ait. pubg mobil e Görev Çağrısı: Mobil Oyunlar gibi oyunların batı ülkelerinde yasaklanmasına yol açabilir.

Çin hükümeti Tencent Holdings’e ortak olacak

Çin hükümetinin ülkenin en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Tencent’ten hisse satın alacağı iddia edildi. Asya ülkesinden, şirketten”Altın payAltın hissesi alarak yönetim kurulunda söz sahibi olmak istediği bildirildi.

Financial Times’ta yer alan habere göre bu hisseler, ülkenin düzenleyici kurumuna önemli ticari kararlarda oy kullanma yetkisi verecek. Altın stokları şirketin sadece yüzde birini oluştursa da, “altın” olmak Çin hükümetinin birçok konuda söz sahibi olmasını sağlayacaktı.

Hareket, Çin hükümeti tarafından ülke içinde faaliyet gösteren teknoloji devlerinin gözetimini artırma çabalarının bir parçası olarak görülüyor. Tencent altın hisselerinin satın alınmasının ortaklarını ve sahip olduğu oyunları etkileyeceğine inanılıyor.

Çin hükümetinin Tencent’e müdahil olmasının Batı ülkelerinde hoş karşılanmayacağına inanılıyor. Bu nedenle PUBG Mobile ve Call of Duty: Mobile gibi popüler oyunların distribütörü olan Tencent, bu ürünleri farklı bir şirkete devretmek zorunda kalabilir.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi yayınlandı!

2.3 Güncellemesinde Lionel Messi, PUBG MOBILE World Chicken Cup’ı devralacak ve oyuna girmeye hazır oyuncular için birçok ödülün yanı sıra haritalarda değişiklikler getirecek. Yarından itibaren mevcut olan İş Birliği Tişörtü de dahil olmak üzere özel ödüller kazanmak için Messi etkinliği davetini almayı unutmayın.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın