medyauzmani.com

ChatGPT Pro – Tutor for PC’nin fiyatı açıklandı

OpenAI’nin ayağınıza kadar getirdiği ChatGPT, bir anda dijital dünyanın gündemine oturuyor. Yapay zekanın gücünü ortaya çıkaran chatbot’a ilgi yüksek olunca şirket, ücretli bir sürüm hazırladığını da duyurdu. ChatGPT Pro olarak sunulacak olan ücretli sürüm için de ilk kayıtlar alındı.

Birkaç hafta sonra Pro sürümünün deneme süresi başladı. Pro sürümünün beta sürecine katılan kullanıcılardan da önemli bilgiler gelmeye başladı. Başta Pro sürümünün fiyatı olmak üzere yeni bilgiler paylaşıldı.

ChatGPT Pro’nun fiyatı nasıl olacak?

Pro sürümünün fiyatı hakkında henüz resmi bir açıklama yok. Pro sürümü için hazırlıkların tamamlandığını söyleyemeyiz. Şu anda, pro sürümü beta çalışmasındadır.

Tüm iPhone Modelleri İçin Fiyat Listesini Kaçırmayın

Bu çalışmaya katılan kullanıcıların verdiği bilgilere göre, chatbot’un pro sürümü için aylık 42$ ödeme yapılması gerekecek. OpenAI, sistemi sürdürmek ve maliyetleri ortadan kaldırmak için şimdilik bu fiyatı belirlemiş görünüyor.

Ama tabii ki resmi duyurudan sonra durum değişebilir. Erken Erişim kullanıcıları tarafından paylaşılan fiyat bilgisidir.

Sürümdeki farklılıklar neler olacak?

Bir diğer merak uyandıran kısım ise elbette ChatGPT Pro ile sunulacak avantajlar. Bu konuda henüz çok fazla bilgi yok. Yine Erken Erişim kullanıcılarından edinilen bilgilere göre ChatGPT Pro;

  • Beklemeden erişim
  • daha hızlı yanıt
  • Daha fazla yanıt sağlayın

Gibi avantajlar sağlayacaktır. Daha sonra Pro sürümü için avantajlar olacağı da söyleniyor ancak bu avantajlar hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor.

Anlayacağınız üzere ChatGPT Pro hakkında daha fazla bilgi almak için OpenAI’nin açıklamalarını bekleyeceğiz. Şu an bunu gösteren ciddi bir aylık ücret karşılığında daha stabil kullanım sunulacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın