medyauzmani.com

ChatGPT Plus Türkiye fiyatı açıklandı!

Geçen yıl Kasım ayında lansmanı ile tüm dünyada devrim yaratan ChatGPT, yapay zekanın geldiği noktayı gösterdi. AI destekli sohbet robotunun başarısından sonra, yakın zamanda iOS uygulamasına geçti. Artık ChatGPT Plus aboneliği için Türkiye fiyatı belirlendi.

ChatGPT Plus Türkiye’de daha pahalı olacak!

Ücretsiz sürümün dışında ChatGPT Plus, kullanıcılarına pek çok avantaj sağlamaktadır. Daha geniş kullanım alanları sağlayan ChatGPT Plus’ın dünya çapında aylık 20$ abonelik ücreti bulunuyor. Öte yandan şirketin Türkiye için farklı bir fiyatlandırma politikası izlemeye karar verdiği görülüyor.

ChatGPT Plus, Türkiye’de iOS cihazlar için aylık 499,99 TL olarak fiyatlandırılır. Günlük kur ile bu ücret 24,12$’dır. Yani iOS cihazlarda ChatGPT Plus kullanmak isteyen müşteriler diğer ülkelere göre daha yüksek bir fiyatla karşılaşacak.

Gücünü yapay zekadan alan uygulama, kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hızlı sonuçlar : Uzun arama sorgularını veya birden çok veri içeren reklamları analiz ederek kullanıcıyı doğrudan istenen sonuca yönlendirir.
  • Kişisel tavsiyeler: Kullanıcı alışkanlıklarını analiz ederek özel gün için yeme, içme, eğlence, mesaj gibi konularda önerilerde bulunur.
  • yaratıcılık : Kullanıcıya bir arkadaşının doğum günü için hediye fikirleri vermek, kullanıcıdan alınan bir konuda şiir yazmak veya bir hikayeyi tamamlamak gibi yaratıcı görevleri yerine getirir.
  • Mesleki analiz: Bir iş profilini analiz etmek ve geri bildirim sağlamak, herhangi bir raporu özetlemek veya sunumları geliştirmek gibi mesleki görevlerde aktif rol oynar.
  • Kişisel öğrenme planı: Kullanıcının alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak yeni bir dil, bilim alanı veya aracı öğrenmek için bir öğrenme planı oluşturabilir.

Abonelik hizmeti sayesinde, daha yeni AI dil modelinden yararlanan kullanıcılara da öncelik verilir. Chatbot’u öncelikle ChatGP Plus aboneliği ile özellikle yoğunluğun çok yüksek olduğu zamanlarda kullanmak mümkündür.

Uygulama iOS’ta yayınlandıktan sonra gözler Google Play Store’a çevrildi. Uygulamanın yakın zamanda Android platformlarına da gelmesi bekleniyor. Peki ChatGPT Plus ve Türkiye fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın