https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » ChatGPT ile yeni Microsoft Bing’i denedik!

ChatGPT ile yeni Microsoft Bing’i denedik!

Microsoft, Şubat ayı başlarında bir chatbot başlattı ChatGPT tarafından desteklenen yeni Bing arama motoru duyurun. Lansman, kullanıcılardan büyük ilgi gördü ve kısa sürede milyonlarca kişi bekleme listesine kaydoldu. ChatGPT ile Microsoft Bing’i sizlerle denedik.

ChatGPT ile yeni Microsoft Bing’i denedik!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

ChatGPT ile Bing’e erişmek için buraya tıklayın

Bing’in ChatGPT destekli arama deneyimi birçok kullanıcıya açıldı. Microsoft’un yeni arama motorunu denemek istiyorsanız, erken erişim şansınızı artırmak için yapabileceğiniz birkaç şey var.

Yeni Bing’i kullanmak için yapmanız gereken ilk şey, Deneyin ve Daha Fazlasını Öğrenin seçeneklerini göreceğiniz Bing ana sayfasını ziyaret etmektir. Deneyin düğmesine tıklayarak, Microsoft’un araştırma konusundaki ilham verici uygulamalarından bazılarına göz atabilirsiniz.

Bir sonraki adım, “Daha fazla bilgi” seçeneğine tıkladığınızda açılan sayfada “Kuyruğa katıl” seçeneğini seçmek olacaktır. Kuyruğa girmek için kişisel Microsoft hesabınızda oturum açmanız veya hesabınız yoksa yeni bir hesap oluşturmanız gerekir.

Sıraya alınma şansınızı artırmak için Microsoft kenar tarayıcı ve Bing’i varsayılan arama motorunuz yapın. Ayrıca akıllı telefonunuzda ve tabletinizde. Bing Mobil programı Dosyaları da indirebilirsiniz.

Bekleme listesinden çıkmayı seçerseniz, durumunuzu bildiren bir e-posta alacaksınız. Microsoft, yüksek talebe rağmen, önümüzdeki haftalardan itibaren ChatGPT desteğiyle Bing’i milyonlarca kişi için erişilebilir hale getireceğini söyledi.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın