medyauzmani.com

ChatGPT Bitcoin tahminleri yaptı!

OpenAl tarafından geliştirilen ve son zamanlarda oldukça popüler olan bir chatbot olan ChatGPT, Bitcoin hakkında tahminlerde bulunuyor. Son günlerde yeniden yükselişe geçen Bitcoin için ChatGPT, bu tahminle yükselişini sürdüreceğini belirtti. Peki, chatbot’a göre Bitcoin ne kadar yükselecek? Gelin haberin detaylarına birlikte göz atalım.

ChatGPT, Bitcoin’in 50.000$’a ulaşacağını söylüyor

Son zamanlarda oldukça popüler olan chatbot ChatGPT, birçok konuda detaylı metinler hazırlayarak insanlarla iletişim kuruyor. ChatGPT kullanıcıları bu teknolojiyi farklı alanlarda uygular ve konu hakkında AI görüşleri alır.

Son olarak, bir muhabir ChatGPT’ye önümüzdeki altı ay içinde Bitcoin’i nasıl arayacağını sordu. Öte yandan chatbot, kripto para birimiyle ilgili geçmiş verilere bakarak hesaplamalar yaptı. Sonuç olarak, ChatGPT önümüzdeki altı ay içinde kullanıma sunulacaktır. Bitcoin için 50.000 $ fiyatı tahmin edin.

Bitcoin şu anda 21.000 dolar civarında geziniyor ve uzun bir süre sonra düşüşü durdurdu ve yeniden yükselmeye başladı. ChatGPT’nin Haziran 2021’e kadar olan kriptoyla ilgili verileri hakkında bilgisi var. Bitcoin, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak 50.000 doları aştı.

Öte yandan bu tahmine işaret eden haberi de belirtmekte fayda var. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.. Chatbot öğrendiği bilgilere dayanarak bu tahmini yaptığı için bir garantisi yok.

ChatGPT nasıl kullanılır?

18 yaşının üzerindeki herkes OpenAl’da bir hesap oluşturarak erişebilir. Bir OpenAl hesabı oluşturmak için şu adımları uygulamanız yeterlidir:

  • openai.com’a gidin.
  • OpenAl web sitesine kaydolun
  • ChatGPT’yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? ChatGPT chatbot’unun Bitcoin tahminlerini taşıyacağını düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın