medyauzmani.com

CD Projekt Red 5 yeni oyununu duyurdu!


Oyun dünyasına ilgi son yıllarda çıkan yeni sürümlerle devam ediyor. büyücü E Siberpunk 2077 filmi gibi popüler yapımlar için geliştirilen şirket Kırmızı Projekt CD’si5 yeni oyun projesi üzerinde çalıştığını duyurdu. Ayrıntılar burada.

Kırmızı Projekt CD’si Duyuruldu: Yeni The Witcher ve Cyberpunk yolda

Oyun dünyasının tanınmış firmalarından CD Projekt Red, beş yeni oyununun detaylarını sosyal medya hesapları üzerinden oyunseverlerle paylaştı.

Resmi CD Projekt Red Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre The Witcher için SiriusVe Yeni Witcher üçlemesi E Köpek majör Geliştirme aşamasında, Cyberpunk 2077 için avcı Oyun geliştirme aşamasındadır. Ayrıca az bilinen indie oyun Hadar da duyuruldu.

Unreal Engine 5 oyun motoru kullanılarak geliştirilen yeni üçlemenin ilk oyunu Polaris, geçtiğimiz aylarda geliştiriciler tarafından duyurulmuştu.

CD Projekt Red, The Witcher için üç yeni oyun duyurdu!

The Witcher dünyasına yeni bir bakış açısı getirecek olan Sirius, bağımsız oyun stüdyosu Molasses Flood tarafından geliştirildi ve hikayesiz çok oyunculu bir moda sahip olacak.

  • Witcher: Canis Majoris

Bağımsız olduğunu düşünüyor Köpek majörÜçlemenin son oyunu. Unreal Engine 5 oyun motoru kullanılarak geliştirilen yapım, CD Projekt Red Games’te deneyimli bir ekip tarafından geliştirilecek.

CD Projekt Red, The Witcher için üç yeni oyun duyurdu!

Orion, hataları nedeniyle eleştirilen Cyberpunk 2077’nin devamı olacak. Şirketin deneyimli ekibi tarafından geliştirilecek olan yeni oyun, seriyi ileriye taşıyacak.

Cyberpunk 2077 ve The Witcher serisinden bağımsız bir oyun olan Hadar, 2022’nin başından beri üretimde. Küçük bir ekip tarafından geliştirildi. Şirket, oyunla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Katıldığı Proje yeni bir seridir. CD Projekt Red tarihinde ilk kez sıfırdan yepyeni bir dünya geliştiriyorsunuz. Erken konsept üzerindeki çalışmalar 2021’de başladı. Bu belgenin yayınlandığı tarihte, bu dünyanın temellerini oluşturma çalışmaları devam etti.

CD Projekt Red, The Witcher için üç yeni oyun duyurdu!

Peki, CD Projekt Red’in yeni The Witcher üçlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce şirket yeni üçlemede oyunculara neler sunacak? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın