medyauzmani.com

Callisto Protokolü İçin Harcanan 162 Milyon Dolar Hayal Kırıklığına Dönüşmek Üzere!

Oyun sektöründeki hareketlilik tüm hızıyla devam ediyor. Gün geçtikçe gelişen teknoloji ile birlikte film setlerinden fırlamış gibi görünen yapımlar karşımıza çıkmaya başlıyor. 1 Aralık 2022 tarihinde oyunculara tanıtıldı. Callisto protokolüBunlardan bir örnek verebiliriz. Grafikleri, oynanışı ve hikayesiyle üst düzey bir oyun deneyimi vaat eden oyun, gelen son bilgilere göre satış rakamlarında beklentileri karşılayamadı. Detaylar burada!

Callisto Protokolü beklentilerin altında 3 milyon sattı

Strike Distance Studios tarafından geliştirilen ve KRAFTON tarafından yayınlanan Callisto Protocol, satış hedefini tutturamadı. MK-Odyssey’e göre oyunu geliştirmek için 162 milyon dolar harcama seviyeleri. Dahası AAAyapacağız yüksek üretim ile Üretim olduğu için doğal olarak yüksek satış hedefleri belirlenmiş: 5 milyon.

Callisto Protokolü İçin Harcanan 162 Milyon Dolar Hayal Kırıklığına Dönüşmek Üzere!

Oyun, yüksek bütçesine rağmen beklentileri karşılayamadı – en azından geliştirici ve yayıncı açısından – ve 5 milyon satış hedefinin 3 milyon gerisinde kaldı. Bilindiği üzere bu noktada güçlü marka değerine rağmen Resident Evil Village’ın çıktığı ilk altı ayda 6 milyon kopya sattığı kaydediliyor. Başka bir deyişle, Callisto protokolünün belirli hedef sektörü biraz gerçekçi görünmüyor.

Callisto Protocol, PCGamesN’den 9/10, IGN’den 7/10 ve Gamespot’tan 5/10 dahil olmak üzere çok çeşitli incelemeler aldı. aynı zamanda buhar İncelemelere baktığımızda, genel olarak karışık olduklarını söylemek güvenlidir.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun beklentileri karşılıyor mu? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın