medyauzmani.com

Bütün ofise soruyoruz! iPhone 14 alacak mısınız?


Teknolojihaberleri.org.tr olarak teknolojinin nabzını tutmaya ve en güncel haberleri sizlere en hızlı şekilde sunmaya devam ediyoruz. Soruları saat 17.00’de canlı yayınımızda cevaplayacağız.

SDN merakı yanıtlıyor!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Teknoloji gündemindeki son gelişmeleri, cihazları, tanıtılan yeni teknolojileri, interneti, 5G’yi ve diğer tüm gelişmeleri birlikte değerlendireceğiz. Merak ettiklerinize dair tüm detaylar bu canlı yayını bekliyor!

Teknolojihaberleri.org.tr Abonelik paketlerimize katılın

Megabayt / 7,50 TL: Üç paketten en ucuzu ve ulaşılabilir olanı Megabyte, abone olanlara çeşitli avantajlar sağlayacak. Üyeler için aylık 7,50 TL; Özel sadakat rozetlerine, çeşitli emojilere ve düzenli abonelere kapalı olan SDN Answers, 5 Tea gibi canlı yayınlara erişim sahibi olacak.

GB / 60 TL: Katılan abonelerimize sunduğumuz bir diğer paket ise Gigabyte. 60 TL’lik Megabyte avantajlarına ek olarak, üyelerimiz bazı yayın öncesi SDN videolarını izleme ve özel olarak yükleyeceğimiz eğitim videolarına erişme fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca kamera arkası görüntüleri ve vLogs ekibi gibi üyelere özel videolar da bu pakette yer alacak.

TB / 350 TL: Kuşkusuz, terabaytlar üç paketin en çok yönlü olanıdır ve Gigabyte ve Megabyte’ın sunduğu her şeyi içerecektir. Ayrıca Teknolojihaberleri.org.tr ile daha yakın ve güçlü bir ilişkiniz olacak.

SDN Trophy her Terabyte abonesine gönderilirken, editörlerimiz yorumlarda yazdıkları hemen hemen her şeye yanıt verecektir. Tüm bunlara ek olarak belirli aralıklarla düzenlenecek olan SDN ofis turlarına davet edileceksiniz. Burada Teknolojihaberleri.org.tr çalışanları ile sohbet edebilir, ofisimizi ve çekim alanlarımızı gezebilir, SDN’nin bir parçası olabilirsiniz. Ayrıca her ay hediye edeceğimiz laptop videolarının “Destekçiler” kısmında adınız yer alacaktır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın